متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

عرضه ی اپلیکیشن جدید چت اینستاگرام با نام دایرکت

12345 (بدون نظر)
Loading...
187

به تازگی پیام رسانی از سوی اینستاگرام منتشر شده که نشان از قصد اینستاگرام برای انتقال چت کننده های اینستاگرامی به این پیام رسان دارد. پیام رسان مذکور، نامِ صندوق پیام خودِ اینستاگرام را یدک می کشد: یعنی دایرکت Direct. در واقع با نصب این پیام رسان بر روی گوشی، صندوق پیام ها در اینستاگرامِ گوشی حذف می شود و از آن پس از طریق این اپلیکیشن می توان پیام ها را مشاهده کرد و یا پاسخ داد.

گویا آی تی – اپلیکیشن دایرکت در حال حاضر برای اندروید و آی او اس عرضه شده و صرفاً در برخی کشورها همچون ایتالیا، ترکیه، اروگوئه، شیلی و پرتغال فعال است و احتمالاً به زودی در دسترس تمامی افراد جهان قرار خواهد گرفت.
آن گونه که از صحبت های یکی از مدیران اینستاگرام برمی آید گویا با جهانی شدن اپلیکیشن دایرکت، اپلیکیشن اینستاگرام یک اپلیکیشن عمومی و اپلیکیشن دایرکت یک اپلیکیشن خصوصی خواهند بود. یعنی پیام ها و مطالب عمومی را از طریق اینستاگرام و پیام های خصوصی را از طریق دایرکت می توان ارسال یا دریافت کرد.
چنان که می دانید، این امر برای فیسبوک نیز اتفاق افتاد. ۳ سال پیش بود که فیس بوک نیز پیام رسانی مجزا، با نام مسنجر، عرضه کرد و اینگونه ارسال پیام خصوصی را از برنامه فیسبوک مجزا نمود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به تازگی پیام رسانی از سوی اینستاگرام منتشر شده که نشان از قصد اینستاگرام برای انتقال چت کننده های اینستاگرامی به این پیام رسان دارد. […]