دانلود رایگان کتاب کاریز فروش، آنچه فروشندگان حرفه ای به شما نمی گویند

دانلود رایگان کتاب کاریز فروش، آنچه فروشندگان حرفه ای به شما نمی گویند
  • 1398/7/1
  • گویا آی تی
  • 0

نکته مهمی که وجود دارد این است که هیچ نکته خاصی نیست،‌ هیچ رازی در میان نیست به جز دو اصل ساده:

اصل اول: نتایجی که به دست می آورید، حاصل فعالیت های شماست!

تمام افراد موفق از تداوم انجام یک سری فعالیت ها بدون استرس وصول نتیجه، به بهترین نتایج دست یافته اند. اگر قصد فتح قله دماوند با پای پیاده دارید، آیا فعالیتی به جز گام برداشتن به سمت قله می تواند شما را به نتیجه برساند؟ هر پیشنهاد دیگری به جز گام برداشتن، بیش از آنکه یک تکنیک باشد یک فریب است. شما برای فتح دماوند نیاز دارید که به سمت آن قدم بردارید.
حال اینکه در چه مدتی به قله خواهید رسید بستگی به سرعت گام های شما دارد!
پس زمان فتح قله با دانستن سرعت گام های شما، زمان استراحت و یک سری عدد دیگر به شکل دقیقی قابل پیش بینی است.

و این اصل دوم است: برای تخمین دقیق نتایج باید از بازی اعداد آگاه باشید.

در این کتاب من سعی کرده ام به فروش از زاویه این دو اصل نگاه کنم،‌ این کتاب یک مثال از کاربرد این دو اصل معجزه گونه در یک زمینه مشخص (فروش) است، شما می توانید آن را به هر آنجا که دوست دارید بسط دهید و از این دو اصل ساده برای رسیدن به هر هدفی که رویایش را می پروانید، استفاده کنید.

هیچ راه میانبری برای رسیدن به رویاها به جز انجام یک سری فعالیت های منظم وجود ندارد!

 

این کتاب به شما خواهم آموخت که چگونه فروش خود را متحول کنید و فراتر از آن، از این تکنیک ها چطور برای زندگی بهتر استفاده کنید

این کتاب بیش از آنکه شما فکر کنید،‌ شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

 

 

متخصصین در مورد این کتاب چه گفته اند؟

 

(دکتر احمد روستا): کتابی متفاوت برای کسانی که متفاوت هستند و تازگی و تنوع رو دوست دارند. شاید بتوان گفت پیوند ظریف از ترجمه و تجربه است که آقای محمودزاده به خوبی انجام داده‌اند و مطالعه آن آموزنده است.

 

(محمد بهرام پور،‌بیش از یک نفر): لطفا این کتابی که دستت گرفتی رو محکم‌تر بگیر و قدرش رو بدون. مطمئن باش هر لحظه که بر اساس مطالب این کتاب کسب و کارت رو جلو نمی‌بری داری فرصت‌های زیادی رو از دست میدی.

 

(ژان بقوسیان،‌ مدیرسبز): دوران فروش سنتی به پایان رسیده است. فروش به فرایندی چندمرحله‌ای تبدیل شده است. این کتاب روش طراحی و اجرای فروش چندمرحله‌ای را به صورت کاملا کاربردی توضیح می‌دهد.

 

(عادل طالبی): برای افرادی مثل من که خروجی اهمیت بیشتری از نیت آغاز یک کار دارند کتاب‌هایی از نوع عملیاتی که توسط افرادی که در حوزۀ کتاب دارای تجربۀ عملی بوده‌اند ارزش ویژه‌ای دارد. کتاب آقای محمودزاده، دقیقاً یک کتاب عملیاتی است که توسط یک فرد با تجربه و دارای خروجی در حوزۀ CRM و ارتباط با مشتریان نوشته شده است.

 

(دکتر رحیم فرضی پور،‌ موسسه بهار): کتاب ساده و روان و پر از نکات کلیدی و کاربردی بود، اینکه شرکت‌هایی که خوب می‌فروشند انگار بیشتر از یک مدل و محاسبه ریاضی استفاده می‌کنند و معجزه‌ای در کار نیست، اگر فرایندهای کاریز را رعایت کنید باید بتوانید به نتایج بهتری برسید

 

(علی حاجی محمدی،‌ همیار ورد پرس): با پیشرفتی که در اصول و تحلیل رفتار آدم‌ها در هنگام خرید بوجود آمده است خیلی راحت میتوانید یک فروش موفق بدون کوچکترین سختی داشته باشید. اگر میخواهید در فروشندگی پیشرفت بیشتری داشته باشید توصیه می‌کنم با ذهنی آماده، این کتاب پرمغز حمید محمودزاده عزیز را تا انتها بخوانید. با آرزوی بهترین نتایج فروش برای شما

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *