بهترین ساعت های هوشمند سال ۲۰۲۱

بهترین ساعت های هوشمند سال ۲۰۲۱
  • 1399/11/7
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

فکر می کنید وقت آن است که با افزودن برخی برنامه ها و اعلان ها به مچ دست خود، ساعت سنتی خود را ارتقا دهید؟ در اینجا ویژگی هایی که باید جستجو کنید برای انتخاب ساعت هوشمند و بهترین ساعت های هوشمند سال ۲۰۲۱ را در این مطلب آورده ایم.

ساعت های هوشمند به نقطه ای رسیده اند که بسیار هوشمندانه شده اند. از اجرای برنامه ها، نمایش اعلان های گوشی های هوشمند، تا نظارت بر ضربان قلب، جدیدترین محصول ساعت های هوشمند است که کارهای دیگری غیر از زمان گفتن انجام می دهند. اما کدام یک را باید بخرید؟ ما گزینه های دارای بالاترین امتیاز را گردآوری کرده ایم تا به شما در تصمیم گیری کمک کنیم. همچنین مهم است که بدانید به دنبال چه چیزی بگردید، بنابراین توصیه های زیر را هنگام خرید بخاطر داشته باشید.

بهترین ساعت های هوشمند سال 2021

ساعتی را انتخاب کنید که با تلفن شما سازگاری دارد

طبیعتاً اولین چیزی که می خواهید هنگام خرید ساعت هوشمند در نظر بگیرید سازگاری است. بیشتر دستگاه های موجود در حال حاضر از Wear OS، سیستم عامل Google استفاده می کنند. Wear OS از iOS پشتیبانی می کند، اما قبل از خرید مطمئن شوید که ویژگی های مورد نظر شما در iOS موجود است یا خیر. Fitbit OS و Tizen سامسونگ همچنین از Android و iOS پشتیبانی می کنند. اپل واچ همانطور که انتظار دارید کاملاً به دستگاه های مجهز به iOS متصل می شود، بنابراین فقط مخصوص آیفون است. حتماً ساعتی را انتخاب کنید که با دستگاه همراه شما متعادل باشد.

چه چیزی ساعت هوشمند را از ساعت معمولی متمایز می کند؟

همانطور که تلفن های هوشمند به ما نشان داده اند، برنامه ها مهمترین بخش یک گوشی هستند پس برای انتخاب یک ساعت هوشمند هم تنوع برنامه ها بسیار حائز اهمیت است. بیشتر ساعتهایی که دوست داریم از فروشگاهها تهیه کنیم باید برنامه های کامل برای استفاده داشته باشند و همه چیز را از Uber و Yelp گرفته تا ماشین حساب به مچ دست شما بیاورند. تقریباً مانند تلفن های هوشمند، در دسترس بودن برنامه روش خوبی برای تعیین محصول است، بنابراین قبل از خرید، حتماً انتخاب برنامه را برای هر ساعت بررسی کنید. اگر به دنبال برنامه هستید، در حال حاضر بهترین گزینه شرکت اپل است. اپل واچ تاکنون بیشترین تعداد برنامه های با کیفیت و توسعه دهندگان معروف را ارائه داده است. Wear OS نیز سهم مناسبی دارد و سیستم عامل Fitbit در حال ارتقا است، اما به نظر می رسد علاقه توسعه دهندگان ابتدا به اپل باشد. به نظر نمی رسد که تایزن سامسونگ در بیشتر توسعه دهندگان اصلی مورد توجه باشد.

بهترین معاملات ساعت های هوشمند در سال جاری

  • اپل واچ سری ۶ (۴۰ میلی متر) – ۳۳۹٫۰۰ دلار (قیمت لیست ۳۹۹ دلار)
  • ساعت هوشمند Samsung Galaxy Watch Active 2 – 199.00 دلار (قیمت لیست ۲۴۹٫۹۹ دلار)
  • ساعت هوشمند GPS Garmin Vivoactive 3 – 129.00 دلار (قیمت لیست ۲۴۹٫۹۹ دلار)
  • ساعت هوشمند در فضای باز Garmin Instinct Rugged با GPS – 249،۹۹ دلار (قیمت لیست ۲۹۹،۹۹ دلار)

 

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *