روشی جذاب برای افزایش بازدیدکنندگان و ترافیک ‌سایت؛ ارسال پیامک

روشی جذاب برای افزایش بازدیدکنندگان و ترافیک ‌سایت؛ ارسال پیامک
  • 1402/8/21
  • گویا آی تی
  • 0

اگر شما هم یک سایت دارید، حتما یکی از دغدغه‌های شما افزایش بازدیدکنندگان و ترافیک وبسایت شما با کمترین هزینه و در موثرترین حالت است. احتمالا به سراغ روش‌های مختلفی هم رفته‌اید اما در این مقاله با یک روش جذاب، اقتصادی و بسیار موثر که ما را بسیار به این هدف نزدیک می‌کند، آشنا خواهیم شد.

افزایش ترافیک سایت چیست و چرا مهم است؟

ترافیک وب‌سایت برای تمامی افرادی که سایت دارند و در حوزه وب کار می‌کنند امری حیاتی و بسیار مهم است. ترافیک سایت شما در واقع همان بازدیدکنندگان سایت شما خواهند بود که شما به آنها خدمات ارائه می‌کنید و یا محصولی را می‌فروشید. البته موضوع افزایش ترافیک سایت، یک مبحث تخصصی می‌باشد که اصطلاحات و روش‌های مختلف و گوناگونی را هم دارد. ما در این مقاله قصد داریم که مختصرا درمورد یکی از روش‌های اقتصادی و بسیار موثر برای افزایش بازدیدکنندگان سایت شما یعنی ارسال پیامک صحبت کنیم:

ارسال پیامک چگونه باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت خواهد شد؟

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، روش‌های مختلفی برای افزایش بازدیدکنندگان سایت وجود دارد که اکثر این روش‌ها نیازمند هزینه‌های زیادی هستند. علاوه بر این کیفیت بازدیدکنندگان نیز برای رشد سایت اهمیت بسیاری دارد و به همین علت باید به سراغ روش‌های صحیح و مورد تائید بروید. یکی از این روش‌ها ” ارسال پیامک ” است. در ادامه چند مثال از افزایش ترافیک وب سایت از طریق ارسال پیامک آشنا می‌شویم:

ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند و معرفی سایت:

‎پیامک خود را به بانک شماره موبایل‌هایی که در پنل‌های پیامکی ارائه می‌شود ارسال کنید. این بانک شماره‌ها اغلب بر اساس استان، شهر، منطقه و مشاغل دسته بندی شده و به صورت کاملا هدفمند می‌توانید مخاطب را جذب کنید. نکته حائز اهمیت این است که در متن پیامک خود حتما لینک سایت خود را وارد کنید.

تشویق مخاطب برای مراجعه به سایت:

در متن پیامک خود مخاطب را برای ورود به سایت ترغیب کنید. ارائه یک کدتخفیف برای خرید از سایت یا اهدا یک ارزش به مخاطب برای مراجعه به سایت می‌تواند نمونه‌ای بسیار موثر برای این موضوع باشد. در نظر داشته باشید که پیشنهاد شما باید ارزشمند و وسوسه کننده باشد تا تاثیر خود را بگذارد.

ارسال پیامک زنده از طریق دکل‌های مخابراتی:

ارسال پیامک‌های زنده از طریق دکل‌های مخابراتی هم روشی موثر است که اگر در محله یا شهر خاصی خدمات ارائه می‌کنید و نیاز دارید توجه رهگذران آن شهر یا خیابان به سایت شما جلب شود بسیار مورد نیازتان واقع خواهد شد. این امکان در پنل پیامک SMS.ir ارائه می‌شود پیامک شما را به افرادی که از منطقه موردنظرتان عبور می‌کنند ارسال خواهد کرد.

ارسال پیامک به مشتریان قبلی خود:

اگر به تازگی سایت راه اندازی کرده‌اید و مشتریانی را از قبل داشته‌اید. با ارسال پیامک به آنها می‌توانید به خرید از سایت دعوتشان کنید. به طور مثال بنویسید که از این پس به جای مراجعه حضوری می‌توانید از طریق سایت و با تخفیف خرید خود را به راحتی انجام دهید.

مزایای استفاده از پنل‌های پیامکی با هدف افزایش ترافیک سایت

پنل‌های پیامکی امکانات مختلف و متنوعی را در اختیار شما خواهد گذاشت. این امکانات به شما برای افزایش بازدیدکنندگان سایت‌تان بسیار کمک خواهد کرد. به طور مثال به این موارد اشاره کرد:

روشی اقتصادی و کم هزینه

ارسال پیامک بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد. ارسال پیامک علاوه بر امکانات و ویژگی‌های فراوانی که دارد، شامل هزینه بسیار ناچیزی می‌باشد. همچنین ویژگی دیگر این است که شما در پنل پیامک به ازای پیامک موفق ارسال شده هزینه پرداخت خواهید کرد و هزینه پیامک‌های ارسال نشده به شما بازگشت داده می‌شود

دریافت کامل و دقیق گزارشات

شما در یک پنل پیامک بابت تمام ارسال‌های خود گزارش مشاهده خواهید کرد. در واقع شما از این طریق می‌توانید کنترل و مدیریت کاملی بر روی پیامک‌های ارسالی خود داشته باشید و این موضوع به اجرای هرچه بهتر کمپین کمک خواهد کرد.

پشتیبانی و آموزش

سامانه‌های پیامک آموزش‌های کاملی از نحوه استفاده از امکانات پنل پیامک در اختیار شما قرار خواهند داد. علاوه بر این در حین استفاده از پنل هم اگر با مشکلی مواجه شوید به راحتی می‌توانید از پشتیبانی پنل پیامک کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دسترسی به مخاطبان هدف

بانک‌های شماره موبایلی که در پنل پیامکی ارائه می‌شود معتبر می‌باشد و از صحت آن‌ها می‌توان اطمینان حاصل کرد. این بانک‌ها تفکیک شده هستند و دسته بندی‌های کاملی بر اساس مناطق و مشاغل دارد که بتوانید نزدیکتر از همیشه به جامعه هدف خود باشید.

ارسال پیامک به صورت سریع

در پنل پیامک از زمانی که شما درخواست ارسال پیامک را ثبت می‌کنید تا زمان رسیدن پیامک به تلفن همراه مخاطب تنها چند ثانیه زمان خواهد بود و شما نیز تنها چند مرحله را طی می‌کنید. در واقع پیامک در کوتاه‌ترین و سریع‌ترین حالت ممکن به مخاطبان خواهد رسید.

نتیجه گیری

ارسال پیامک یک روش موثر برای افزایش باکیفیت و سریع ترافیک وب‌سایت شما می‌باشد. برای ارسال پیامک به سایت پنل‌های پیامکی باید مراجعه کنید. امکاناتی که در این مقاله اشاره شد مربوط به پنل پیامک SMS.ir می‌باشد. این سامانه با بیش از یک دهه تجربه در حوزه پیام‌کوتاه از پیشگامان و برترین پنل‌های پیامکی کشور است که پشتیبانی و خدمات بسیار باکیفیتی را در این عرصه ارائه می‌کند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *