حالا که سامسونگ با گلکسی Gear وارد دنیای ساعت های هوشمند شده و این راه نو را آغاز کرده، تصمیم گرفته این بار نه با یک بلکه با دو مدل جدید از ساعت های هوشمند خود حضورش را در این زمینه مستحکم کند. خانم ها، آقایان، لطفا مچ های خود را آماده کنید چون Gear 2 و Gear 2 Neo آماده اند تا زندگی موبایلی شما را متحول کنند.

جالب اینکه Gear 2 Neo چیزی مثل مدل ارزان تر Gear 2 نیست. البته ارزان تر هست اما به این هدف طراحی شده که یک مدل سبک تر و بدون دوربین این ساعت هوشمند باشد. پردازنده داخلی این دو دیوایس یک پردازنده دو هسته ای ۱ گیگاهرتزی از سازنده ای نامشخص است.

Gear2

 

Gear 2

نکته قابل توجه در مورد این دو اسمارت واچ این است که آنها از سیستم عامل تایزن نیرو می گیرند. هر چند سامسونگ اطلاعات زیادی در این مورد ارائه نکرده است. از جمله توانایی های این ساعت های هوشمند ارائه یک برنامه ورزشی برای شما و همین طور بررسی آهنگ ضربان قلب شما است. کارهای زیادی از دست این دیوایس های کوچک برمی آید، مثلا می توانید حتی اگر دیوایس اصلی شما از شما دور باشد با استفاده از این ساعت های هوشمند به موسیقی گوش دهید یا برخی از محصولات تحت پوشش از جمله تلویزیون ها و ست تاپ باکس ها را هم کنترل کنید.

Gear2_Neo

 

Gear 2 Neo

همانطور که گفته شد تنها تفاوت این دو مدل در این است که Gear 2 Neo دوربین ندارد ولی Gear 2 یک دوربین دو مگاپیکسلی دارد که در بخشی از بدنه اصلی ساعت هوشمند گنجانده شده است.

زمان انتشار این ساعت های هوشمند ماه آوریل است. ضمنا از نظر رنگ هم Gear 2 به رنگ های سیاه ذغالی، طلایی و نارنجی عرضه می شود و Gear 2 Neo هم به رنگ های سیاه ذغالی، خاکستری و نارنجی منتشر می شود. در نهایت این نکته هم باید ذکر کرد که هر دو مدل ضد آب هستند.

مرجع: phonearena.com