متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پیش گفتاری از بازی Dragon Ball

12345 (بدون نظر)
Loading...
111

پیش گفتاری از بازی

Dragon ball

اکثر بازی های انلاین تحب وب بازی های MMO و RPG هستند و تفاوت انها فقط  د ر طولانی بودن و غیر یکنواخت بودن بازی و در حالت کلی نواوری است که بازی به ارمغان اورده.

این بازی از یکی از سریال های بسیار معروف ژاپنی الهام می گیرد و با به کار بردن شخصیت های ان و قوانین حاکم بر انها بازی را بوجود می اورد.

بازی از دید سوم شخص روایت می شود و علاوه بر سبک  MMO چاشنی  Action-Adventure هم  در ان استفاده شده است(گویا – ای تی)

بافت های گرافیکی , کارتونی و فاقد  هر گونه جزئیات اضافی هستند و شخصیت ها مانند انیمی های ژاپنی طراحی و ساخته شدند.

بازی فقط از یک قانون پیروی می کند و ان هم این است که با کلیک راست روی دشمن هدف بگیرید و یک جنگ را اغاز کنید سپس  بعد از پیروزی امتیاز بگیرید و وارد دنیای زیبای Dragon ball  شوید.

در بازی یک سری مهارت ها وجود دارد که یادگیری بعضی از انها ضروری و برای موفقیت در مبارزها لازم است.

مهارت هایی از جمله :حمله ی سریع .سیستم شفا دهنده و انجام حرکات پشت سر هم (گویا – ای تی)

همچنين، سيستم جستجوگر راهنماى اصلى در سراسر بازی است . در ابتدا، بازيكنان طبق دستورالعمل سيستم جستجوگر می تواند یک سطح را جستجو کند . برای جستجو در نقاط مختلف بازی باید متناسب با ان سطح درجه ی مهارت های خود را بالا ببرید که این کار تنها با مبارزه و پیروزی های مکرر تحقق می یابد.

سيستم هيجان که از نوع اوری های بازی محسوب می شود هیجان بازیکن را نسبت به عوامل مختلف از جمله ثروت ضعف و حتی شکل ظاهری می سنجد ولی تاثیری در مبارزه ها ندارد و فقط به برنامه ریزی شما در بازی کمک می کند(گویا – ای تی)

بازيكنان يك  كلاس را مىتوانند انتخاب كنند يا يك  كلاس را در هنگام ساخت یک شخصیت بیافریند به خاطر نژادهاى متفاوت در یازی کلا س ها نیز متفاوتند و  هر كلاس به طور مختلف به اسم همان نژاد نامیده می شود.

يك شخصیت وقتى كه متولد شد، به يك بچه شبيه است و شما نقش یک مربی و یا پدر خوانده را ایفا خواهید کرد. شما باید به شخصیت جدید خود قوانین را بیاموزید و مهارت های لازم را یاد دهید .

هم چنین باید نیاز های او را از نظر املاح و مواد مورد نیاز بدن مانند اب و غذا برطرف کنید.

هر فرد و بچه ی متولد شده فرهنگ خاص به خود را دارد که این فرهنگ متناسب با کلاس انتخاب شده برای وی است .

یک فرد می تواند در هر زمینه ای که استعداد داشت پیشرفت کند مثلا فردی در شمشیر زنی مهارت دارد و فردی دیگر در کار ها و مبارزات, خیلی سریع وچابک است.

عوامل نام برده شده تنها عامل جدا سازی افراد و قبیله ها از یکدیگر هستند و همین دلیل بر شکست و پیروزی انها خواهد بود.

دراگون ها ((نام شخصیت ها در بازی)) از اجداد خود نیز مهارت ها را به ارث می برند و دیگر قادر به تغییر قبایل و اداب و رسوم خود نیستند شما با شروع بازی باید قبیله ی خود را انتخاب کنید ولی دیگر نمی توانید ان را تغییر دهید(گویا – ای تی)

قبایل پس از شکست باید محل زندگی خود را ترک کنند و جای دیگری را برای زندگی برگزینند و در حالت دوم باید اسیر شوند و برای دشمن خود کار کنند و یا بجنگند.

بازی اسرار زیاد و بسیار جالبی دارد و برای کشف این اسرار باید مدت ها وقت خود را صرف این بازی بکنید.

فروشگا ها هم برای خرید ابزار جادویی نیرو ها و سلا ح های جنگی مفید هستند و با توجه به درجه ی شما که به عنوان پول در بازی محسوب می شود , می توانند تا حدی بر طرف کننده ی نیاز های شما در طول بازی باشند.

دسترسی به فروشگاه ها از روی نقشه راحت است و برای پیدا کردن انها به مشکلی بر نخواهید خورد.

جنگ ها به صورت مبارزات نوبتی هستند که نمونه ی ان را در بازی بسیار معروف Final Fantasy دیده ایم .

میدان مبارزه مانند یک صفحه ی شطرنج است شما باید از فکر خود برای شکست دادن دشمن استفاده کنید باید مهر ها را در جای خود بچینید و از ابزار موجود به بهترین نحو استفاده کنید.

هر سلاح با توجه به قدرتی که دارد به دشمن اسیب می رساند و سلاح های درجه بالا با دو ضربه دشمن را از پای در می اورند.

برای به روز کردن سلاح ها فروشگاه و برای ارتقای درجه , پیروزی در جنگ بهترین گزینه ها هستند(گویا – ای تی)

بازی حالتی ریتمیک دارد و به صورت سریالی همه ی امور بعد از مدتی تکراری و خسته کننده می شوند که این از نقاط ضعف بازی است .

بازی بسیار طولانی و در عین حال جذاب است و به همه ی انهایی که از اینترنت پر سرعت استفاده می کنند توصیه می گردد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اکثر بازی های انلاین تحب وب بازی های MMO و RPG هستند و تفاوت انها فقط د ر طولانی بودن و غیر یکنواخت بودن بازی و در حالت کلی نواوری است که بازی به ارمغان اورده.