دانلود نرم افزار رایگان رایت پیشرفته: Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced

  • 1389/4/23
  • محمدرضا ارجمندی
  • 2

نسخه کامل نرم افزار Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced  برای دانلود از طریق فروشگاه نرم افزار V3.co.uk در دسترس است، کسانی که مایل به دریافت این نرم افزار هستند باید در V3.co.uk ثبت نام کرده و این نرم افزار 50 دلاری را از این صفحه دانلودکنند. ثبت نام رایگان است.

این نرم افزار رایت پیشرفته جمع و جو ، کم حجم بوده که تمامی قابلیت های رایت دیسک های فشرده اعم از سی دی و دی وی دی را در یک رابط کاربری  راحت و سر راست فراهم کرده است.

سازندگان حجم برنامه را با قابلیت های اضافی و غیر ضروری سنگین نکرده اند. هیچ سازمان دهنده  چند رسانه ای(چیزی مثل Nero) ،ویرایشگر صوتی یا تصویری و هیچ  فهرست طولانی از گزینه هایی که هرگز از انها استفاده نخواهید کرد  و فقط فضای دیسک سخت شما را اشغال کرده و استفاده از امکانات اصلی برنامه را مشکل تر می سازد در این نرم افزار گنجانده نشده،

به جای آن Burning Studio 2010 Advanced  بر روی ملزومات متمرکز است : ایجاد دیسک های دیتا، رایت و یا تبدیل سی دی صوتی موسیقی ، و ایجاد دی وی دی فیلم (از فولدر مناسب). شما قادر به ایجاد یا رایت دیسک با استفاده از ایمیج (فرمت های ISO, CUE/BIN و  ASHDISC)خواهید بود. ابزار طراحی کمک می کند تا شما به سرعت طرحی جذاب برای  رویه دیسک فشرده خود انتخاب کنید. و ابزار پشتیبان گیری مفیدی از فایل ها و پوشه های انتخابی شما از حتی چند سی دی ، دی وی دی یا دیسک بلو ری محتلف پشتیبان گرفته، با گزینه هایی اضافی مانند فشرده سازی و رمز گذاری روی فایل ها برای اطمینان ازامنیت بالای های داد های شما.

همه قابلیت های اساسی Burning Studio 2010 Advanced  از یک منوی مرکزی قابل دسترسی است ، بنابراین شما هرگز نیاز به جستجو در میان منو ها برای  انتخاب گزینه ای که نیاز دارید پیدا نخواهید کرد. و هنگامی که شما کاری را به ویژه پروژه رایتی انتخاب میکنید استفاده از  برنامه بسیار ساده است. در اکثر موارد تنها نیاز به کشیدن و رها کردن فایل ها دارید ، و بعد از چند کلیک فرآیند رایت  دیسک شما آغاز و انجام می شود.

و با همه این سادگی ها، قابلیت های پیشرفته در این برنامه وجود دارد که لزوما هم عملیات را سخت نمی کند. برای مثال تنظیمات پیشرفته (Expert Settings) رایت فایلها و پوشه ها را انتخاب کنید  ، آنگاه قادرید تنظیمات ایزو و نسخه UDF دیسک، فعال سازی Joliet ، حتی افزودن ایمیج بوت کردن  برای ساخت سی دی دی وی دی یا بلو ری دیسک بوت شدنی  و فقط با چند کلیک انجام دهید.

منبع: instantfundas

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *