متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بعد از ویندوز ۹۸ ویندوز ۷ موبایل پراستفاده‌ترین ویندوز

12345 (بدون نظر)
Loading...
100

میزان ‌بازدید بعمل آمده در دو ویندوز۹۸ و ۷- شبکه چیتیکا


بر اساس نمونه ای از میزان بازدید بعمل آمده از سایت چیتیکا و شبکه

چیتیکا(Chitika)،  که به عنوان یک شبکه تبلیغاتی اینترنتی دایر میباشد و توسط شرکتهایی از قبیل هارست مدیا(Hearst Media) مورد استفاده قرار گرفته است چند نمودار جالب را ارسال کرده است. بعد از بررسی دادهای درون شبکه های ۱۰۰۰۰ سایت، چیتیکا نتیجه گرفته است که تاحدی بازدیدهای انجام شده توسط کاربران ویندوز۹۸ از تعداد بازدیدهای بعمل آمده کاربران ویندوز۷ موبایل با نسبت دو به یک بیشتر است.

البته در حال حاضر ویندوز۷ موبایل کاملا جدید میباشد و چیتیکا اعلام کرد که جدیدترین سیستم اجرایی مایکروسافت موبایل تقریبا در راه سبقت از میزان سایرمرورگرهای سیستم‌های اجرایی مایکروسافت ویژه موبایل میباشد. چیتیکا رشد ده درصدی در استفاده از ویندوز۷ موبایل را ماه به ماه مشاهده نموده است، بنابراین میزان این استفاده از ۴۰ درصد به ۴۴ درصد افزایش می‌یابد.

بنابراین،  آیا این کار چیتیکا امری قابل توجه نمیباشد؟ بدون شک. اما حالا، چطور ویندوز۹۸ تا این حد در عرصه حاضر است؟ شاید دلیل این امر این است که برخی از افراد تمایل زیادی برای کاربا سیستم‌های اجرایی که برپایه  داس کار میکنند دارند.

منبع: downloadsquad

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. عباس می‌گوید

  با سلام به آقای میری
  خواست نکته ای رو بگم در مورد عنوان مطلبتون،‌ کل این مطلب در مورد مقایسه ی میزان استفاده از شبکه(اینترنت) توسط ویندوز۷ موبایل و ویندوز ۹۸ هست که با توجه به عنوان مطلبتون ابتدا فکر کردم مقایسه بین ویندوزهای ۹۸ و ۷ هست(البته بدون ذکر مستقیم کلمه ی اینترنت).
  موفق باشین

  1. ITTeach می‌گوید

   ؟
   مرسی
   ما این روزا درصد سوتیامون رفته بالا
   نمیدونم چرا
   یا شلوغیه کاره یام عاشقیه
   D:
   ممنون بابت تذکر

  2. عباس می‌گوید

   اختیار دارین. تا باشه از این عاشقیا
   در هر حال از تاپیک های باحالتون نمی شه گذشت
   ممنونم D:

 2. سعید اکبرزاده می‌گوید

  بابا کلاً خبر رو ۱۸۰ درجه چرخوندین. تیتر یه جوریه که مثلاً wp7 خیلی پیشرفت کرده. ولی در واقعا اگه به نمودار نگاه کنین عدد قشنگ ۰.۰۰۸% رو میبینین! این کجاش خوبه؟

  1. ITTeach می‌گوید

   قربونت برم به تیتر خوب دقت کن
   بعد از ویندوز ۹۸
   خب
   وبندوز ۷ موبایل محبوبترین
   D:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چیتیکا(Chitika)، که به عنوان یک شبکه تبلیغاتی اینترنتی دایر میباشد و توسط شرکتهایی از قبیل هارست مدیا(Hearst Media) مورد استفاده قرار گرفته است چند نمودار جالب را ارسال کرده