متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مشارکت LG Optimus 3D با یوتیوب برای به اشتراک گذاری فایل های سه بعدی

12345 (بدون نظر)
Loading...
91

LG Optimus 3D گل سرسبد محصولات جدید ال جی می باشد که می تواند هم ویدئوهای سه بعدی بگیرد و هم آن ویدئوها را در نمایشگرش بدون نیاز به عینک های مخصوص به نمایش بگذارد. محتوای سه بعدی در حال حاضر بسیار اندک است و ال جی نیز قراردادی را با یوتیوب منعقد کرده است که به کاربران اجازه خواهد داد ویدئوهای سه بعدی یوتیوب را بر روی موبایل مشاهده کنند. هم چنین می توانند ویدئوهایی را که با دوربین های برجسته Optimus 3D گرفته اند بر روی یوتیوب آپلود کرده و به اشتراک بگذارند. LG Optimus 3D می تواند عکس های سه بعدی برجسته (S3D) و هم چنین ویدئوهای S3D    FullHDای را تهیه کند که می توانید بر روی نمایشگر سه بعدی ۴.۳ اینچی موبایل و بدون نیاز به عینک مخصوص مشاهده کنید. این موبایل امروز در جریان نمایشگاه جهانی موبایل معرفی شد و اولین موبایلی است که از ویدئوهای سه بعدی یوتیوب پشتیبانی می کند.

شما می تواند ویدئوهای سه بعدی یوتیوب را از سایت آن ها مشاهده کنید اما در حال حاضر تنها ویدئوهای سه بعدی anaglyph پشتیبانی می شوند که برای مشاهده به عینک مخصوص نیاز دارند و نمی توانند یک تجربه تمام رنگی (full-color) را برایتان فراهم آورند.

در هر حال با Optimus 3D ال جی، استفاده کنندگان قادر خواهند بود ویدئوهای سه بعدیِ یوتیوب را بدون عینک و با رنگهای دست نخورده مشاهده کنند.

به اشتراک گذاری ویدئوها از Optimus 3D بر روی یوتیوب، بخش مهم دیگری از قرارد منعقد شده با یوتیوب می باشد که محتوای سه بعدی بسیاری را برای مشاهده استفاده کنندگان فراهم می آورد.

از سه ماهه دوم سال جاری میلادی LG Optimus 3D ابتدا از اروپا و سپس برای سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

منبع: gsmarena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

LG Optimus 3D گل سرسبد محصولات جديد ال جي مي باشد كه مي تواند هم ويدئوهاي سه بعدي بگيرد و هم آن ويدئوها را در نمايشگرش بدون نياز به عينك هاي مخصوص به نمايش بگذارد.