متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نوار کاست‌های قدیمی خود را بازیابی کنید + عکس

12345 (بدون نظر)
Loading...
438

قبل از ابداع لوح فشرده و انواع مختلف آن یا دستگاه های پخش کننده مربوط به آن؛ این کاست ها بودند که با ترانه ها و صوت های گوناگون درونش به عنوان یک سرگرم کننده مفید  در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گرفت، که پخش کننده آن همان ضبط صوت های کاست خور بوده که ممکن است با چند وجب خاک در انبار برخی از خانه ها موجود باشد!. هم اکنون  خودروهایی هستند که سرنشینان آن برای گوش دادن به صوت و ترانه باید از همین نوار کاست ها استفاده کنند. اگر شخصی دارای چند عدد کاست قدیمی باشد، ممکن است تعدای از کاست ها برای وی خاطره انگیز باشد و بخواهد به نوعی آنها را بازیابی کند و در قالب نوین فرمت ها همانند MP3 تبدیلی را انجام بدهد. اگر شما چنین فکری را در سر کنید به راحتی می توانید این کار را انجام دهید زیرا شرکت دانکوز (Thanko’s) گجتی را ابداع کرده است که بوسیله آن می توانید نوار کاست خود را وارد کنید و فایل MP3 تحویل بگیرید! اما اگر فکر می کنید این گجت قیمت بالایی دارد سخت در اشتباه اید چون تنها ۳۰ دلار قیمت دارد و از اینجا (سایت به زبان چینی می باشد) می توانید آن را تهیه کنید.

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. saeed می‌گوید

  mamnon az site khobeton ajab chizie in dastgah

 2. hossein می‌گوید

  اگر آنطور که میگید دارای کیفیت باشد بنده شدیدا به یک عد نیاز مبرم دارم ولی نمیدونم چطوری میشه خرید راهنمایی بیشتر جهت خرید بکنید لطفا

  1. سيدآرمان حسيني می‌گوید

   ما کیفیت آن را نمی توانیم تنظیم کنیم چون با آن کار نکرده ایم‌! و آنچه که در بالا خوانده اید، جزو خبر خبرگزاری هایی در زمینه گجت ها بوده است. به نظر می رسد این گجت فعلا در کشور چین عرضه شده باشد که از آنجا به دیگر کشورها صادر می شود و باید منتظر باشید تا وارد بازار داخلی شود و یا بر روی فروشگاه های اینترنتی داخلی و خارجی برای فروش قرار بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قبل از ابداع لوح فشرده و انواع مختلف آن يا دستگاه هاي پخش كننده مربوط به آن؛ اين كاست ها بودند كه با ترانه ها و صوت هاي گوناگون درونش به عنوان يك سرگرم كننده مفيد در مكان هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گرفت، كه پخش كننده آن همان ضبط صوت هاي كاست خور بوده كه ممكن است با چند وجب خاك در انبار برخي از خانه ها موجود باشد!.