با افزونه‌ی “پیش بینی وضع هوا” (Weather Forcast) اپرا (Opera)، از وضعیت آب و هوا مطلع شوید

  • 1390/2/25
  • حدیث دلبرد
  • 0

آیا به دنبال راهی‌ برای مطلع شدن وضعیت آب و هوای منطقهٔ خود با استفاده از مرورگر اپرا هستید؟ افزونهٔ پیش بینی‌ وضع هوا ( Weather Forecast ) این کار را در هنگامی که از محل خود دور هستید،برای شما سریع و ساده می‌ نماید.

توجه : می‌ توانید برای مشاهدهٔ مکان مورد نظر خود، بر فهرست مناسب قرار گرفته در انتهای پنجرهٔ کشویی، کلیک کنید.

می‌ توانید مکانهای متعدد را اضافه کرده، فرمتهای اندازه گیری و زمان را انتخاب کرده ، دکمهٔ “نمایش اطلاعات یک گزینه با قرارگیری نشانگر بر روی آن” ( mouse-over ) را در نوار ابزار فعال نموده ، و تناوب بروزرسانی را در تنظیمات انتخاب نمائید.

اگر گزینهٔ ” قرار گیری نشانگر بر روی گزینهٔ مورد نظر” را فعال کنید ، می‌ توانید تنها با بردن نشانگر بر روی دکمهٔ نوار ابزار ، اطلاعت آب و هوا را مشاهده نمایید.

توجه : با بردن نشانگر بر روی دکمهٔ نوار ابزار ، اطلاعات آب و هوا در نوار وضعیت نیز نمایش داده می‌ شود (  خواه گزینهٔ ” قرار گیری نشانگر بر روی گزینهٔ مورد نظر” فعال باشد و یا خیر).

 

افزونه های اپرا: پیش بینی وضع هوا

اطلاعات آب و هوای ( پیش بینی‌ و وضعیت فعلی) مکانهای مورد نظر شما را در سر تاسر دنیا نشان می‌ دهد. این اطلاعات شامل دما، باد، فشار هوا، رطوبت و زمان روشن شدن هوا، غروب و طلوع خورشید می‌ شود.

برای حذف و اضافه نمودن مکانها ، بر روی تصویر موجود در نوار ابزار و سپس بر روی تنظیمات کلیک کنید یا در انتهای سمت راست پنجره ی آب و هوا، برتصویر کلیک نمایید. اطلاعت آب و هوا توسط واسط برنامهٔ آب و هوای یاهو ( Yahoo! Weather ) تهیه می‌ گردد، که در حال حاضر فقط اجازه پیش بینی 2 روز آینده را می‌ دهد.

تغییرات ایجاد شده

تغییرات عمده ای در کد برنامه ایجاد شده است – بنابراین هرگونه خطایی که با آن برخورد می کنید را به راحتی گزارش دهید. بهینه سازی شده برای اپرا 11.10+

v     تثبيت :  مکانها را با وارد نمودن زيپ كد اضافه نمائید

v     ویژگی : وقتی جستجو نتایج متعددی را بر می گرداند، اکنون می توانید مکان صحیح را از فهرست انتخاب کنید

v     ویژگی : محلی سازی اضافه شده برای نروژی های و آلمانی ها

صفحه ی پشتیبانی http://www.uecmoedling.at/weather-forecast

صفحه افزونه  پیش بینی وضع هوا در اپرا

لينك دانلود افزونه  پیش بینی وضع هوا

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.