متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

روش ایجاد والپیپر آیفون ۴ در فتوشاپ

12345 (بدون نظر)
Loading...
141

آیا تاکنون برایتان پیش آمده است که تصویری را دیده و خواسته باشید که به عنوان والپیپر در آیفون چهارتان استفاده کنید؟ در مورد من این اتفاق همیشه رخ می دهد اما هیچ وقت مطمئن نیستم که آیا آن تصویر با صفحه نمایش، ساعت، نوار unlock  و دیگر آیتم های موجود، مطابق هست یا نه! خوشبختانه من ترفند ساده ای را برای تبدیل تصاویر مورد علاقه­تان به والپیپرهای زیبای آیفون ۴، یافته ام. تمام آن چه را که نیاز دارید دریافت این قالب از DeviantArt و پیروی از گام های بعد می باشد:

 

گام ۰۱:

قالب والپیپر آیفون را در فتوشاپ باز نموده و با دابل کلیک بر روی لایه­ی پس زمینه، آن را از حالت قفل بیرون بیاورید.

گام ۰۲:

اکنون تصویری که می خواهید به عنوان والپیپر آیفون مورد استفاده قرار دهید را باز کنید (در این مثال من از تصویری با استایل نقاشی ژاپنی استفاده کرده ام)، حال تمام تصویر را با Ctrl+A انتخاب نموده و در ادامه با Ctrl+C در کلیپ بورد کپی نمایید.

گام ۰۳:

به قالب بازگردید و محتوای کلیپ بورد را با کلیدهای Ctrl+V در آن جا بچسبانید. مطمئن شوید لایه­ی جدیدی که والپیپرتان در آن قرار گرفته در زیر لایه­ی قالب قرارگرفته باشد (در نتیجه نمی توانید آن تصویر را مشاهده کنید).

گام ۰۴:

با لایه­ی قالبی که در حالت انتخاب قرار دارد، میزانopacity  را کاهش داده و بر روی %۵۰ قرار دهید. اکنون می بایست قادر باشید که از درون لایه­ی قالب، والپیپر را مشاهده کنید.

گام ۰۵:

برای فعال نمودنِ مجددِ لایه­ی والپیپر بر روی آن کلیک کرده و با استفاده از ابزار Move (V)، تصویر را درون قالب تنظیم کنید. مطمئن شوید که ساعت و نوار unlock قسمت های جذابِ تصویرتان را نپوشانده باشند.

گام ۰۶:

هم چنین ممکن است بخواهید که برای دست یابی به نمایی بهتر از والپیپر آیفون­تان، قسمتِ مرکزی قالب را دوره بری (‍crop) کنید. تنها کافی است لایه­ی قالب را انتخاب کرده و با استفاده از ابزار مارکی (Marquee tool (M)) مربعی را میان ساعت و نوار Unlock انتخاب نمایید، در ادامه دکمهDelete  کیبورد را بفشارید.

گام ۰۷:

هنگامی که گام های قبل را به انجام رساندید، لایه­ی قالب را از تصویرتان حذف کرده و والپیپر آیفون­تان را تحت فرمت JPG ذخیره نمایید. از طریق iTunes تصویر را با گوشی موبایل­تان “سینک” (sync) نموده و با استفاده از اپلیکیشن Photos آن را به عنوان والپیپر قرار دهید. تصویر زیر، تصویری است از آن چه که بر روی گوشی آیفونم به نظر می رسد.

جهت سهولت دسترسی خوانندگان گویا آی تی به فایل PSD قالب آیفون ۴، می توانید علاوه بر لینک ذکر شده در متن، آن را با حجم ۹۲۵ کیلوبایت (زیپ) از سرور سایت دانلود نمایید.

لینک دانلود قالب آیفون ۴

منبع: softonic

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آيا تاكنون برايتان پيش آمده است كه تصويري را ديده و خواسته باشيد كه به عنوان والپيپر در آيفون چهارتان استفاده كنيد؟ در مورد من اين اتفاق هميشه رخ مي دهد اما هيچ وقت مطمئن نيستم كه آيا آن تصوير با صفحه نمايش، ساعت