متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نسخه نهایی اپرا ۱۱.۵۰ منتشر شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
60

شرکت اپرا نسخه نهایی مرورگر اپرا ۱۱.۵۰ را منتشر کرد . این مرورگر دارای قابلیت جدیدیست که امکان نمایش وضعیت افزونه ها را از طریق Speed Dial برای کاربر میسر میکند . به عنوان مثال میتوانید مطلبی را که مدتی پیش راجع به این قابلیت در دنیای افزونه ها منتشر کردیم ، مطالعه کنید تا با این قابلیت بیشتر آشنا شوید .

تغییرات دیگری نیز در اپرا ۱۱.۵۰ اعمال شده است که میتوان به همگام سازی کلمات عبور با استفاده از قابلیت “اپرا لینک” اشاره کرد . بهبود نسخه جدید موتور HTML5 ، پشتیبانی از Session History و ناوبری بهتر و سرعت بیشتر در رندر CSS و SVG به منظور بارگذاری پایدارتر تصاویر .

از اینجا نیز میتوانید نسخه نهایی اپرا ۱۱.۵۰ را دریافت کنید .

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. emad می‌گوید

    متاسفانه یا خوشبختانه نواوریهای بسار عالی اپرا در چند سال گذشته سریعا توسط مرورگرهای دیگر کپی شده. همین روزاست که اپرا لینک و اپرا یونیت و توربو هم کپی بشه…….
    من خودم ار کاربرهای قدیمی نت و اپرا هستم. تنها نرم افزاذی که حاضرم پول بدم براش همین اپراست.. که البته مجانیه. ولی اگه روزی پولی بود واقعا نسبت به عملکرد عالی و محیط کاربری و امکانات مفید زیاد نه من بلکه خیلی طزفدارای اپرا جاضرن بخرنش…. ممنون از وب خوبتون.. سعی در معرفی بیشتز اپرا داشته باشین تا افزونه های فارسی هم براش شاهد باشیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت اپرا نسخه نهایی مرورگر اپرا ۱۱.۵۰ را منتشر کرد . این مرورگر دارای قابلیت جدیدیست که امکان نمایش وضعیت افزونه ها را از طریق […]