متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

انتقال رویدادهای فیسبوک به تقویم گوگل ( افزونه کروم ) !

12345 (بدون نظر)
Loading...
147

فیسبوک قابلیتی با نام رویدادها یا همان Events دارد که از آن میتوانید برای تنظیم قرار ملاقات های کاری و سایر موارد استفاده کنید . ولی شاید دوست داشته باشید که این سرویس فیسبوک را با تقویم گوگل ( Google Calendar ) ادغام کنید . اگر قصد انجام این کار را دارید ، پس با گویا آی تی همراه باشید ………..

یک شرط قبل از شروع کار !

ما در این آموزش از مرورگر کروم استفاده خواهیم کرد . پس اگر مرورگر کروم را ندارید ، همین حالا آن را از وبسایت اصلی و یا وبسایت های دانلود نرم افزار ، دریافت کنید .

شروع …….

ابتدا افزونه Add Facebook Events to Google Calendar را از گویا آی تی و بدون هیچ تحریمی دریافت کنید ( پسورد : www.gooyait.com ) .

پس از دریافت افزونه و خارج کردن فایل از حالت فشرده ، فایل افزونه که پسوند CRX دارد را روی پنجره کروم کشیده و رها کنید . در قسمت پایین و سمت چپ مرورگرتان پیغامی ظاهر میشود که باید دکمه Countinue را کلیک کنید و سپس در پیغام جدید نیز دکمه Install را بزنید .

اکنون وارد فیسبوک شده و به قسمت Event بروید . پس از ایجاد یک Event در قسمت بالای آن لینکی با عنوان Add to Calendar وجود دارد که باید روی آن کلیک کنید .

بلافاصله به سرویس Google Calendar ارجاع داده خواهید شد و در آن باید تنظیمات دلخواه را انجام دهید .

پس از پایان یافتن تنظیمات ، روی دکمه Save که با رنگ نارنجی و در بالای صفحه قرار دارد ، کلیک کنید .

منبع : MakeUseOF

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. محمد.امین می‌گوید

    مطلب خوبی بود ممنون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فیسبوک قابلیتی با نام رویدادها یا همان Events دارد که از آن میتوانید برای تنظیم قرار ملاقات های کاری و سایر موارد استفاده کنید . ولی شاید دوست داشته باشید که این سرویس فیسبوک را با تقویم گوگل