چگونه یک مجموعه عکس به پروفایل گوگل پلاسمان بیفزاییم؟

چگونه یک مجموعه عکس به پروفایل گوگل پلاسمان بیفزاییم؟
  • 1390/8/28
  • مهران
  • 5

بسیاری از کاربران اینترنت هستند که هنوز یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر یا گوگل پلاس ندارند. همین مورد را می توان برای طراحان سایت های اینترنتی، وبلاگ نویسان و سازمان هایی که کم و بیش مجبور به داشتن حساب در این سایت ها هستند ذکر کرد. پیشرفت کردن با داشتن آن همه پروفایل بسیار مهم و حیاتی است. می توانید این کار را یا با بازاریابی گسترده و فعالیت مداوم، یا از طریق تغییر ظاهر صفحه پروفایل خود طوری که متفاوت تر به نظر رسد، انجام دهید. یکی از گزینه ها در اینجا، به اصطلاح بنر پروفایل است که می تواند به صفحه پروفایل گوگل پلاستان اضافه شود. این بنر متشکل از پنج عکس 125 × 125 پیکسل است که در سطر بالا نمایش داده می شود. ولی چرا پنج تصویر و نه فقط یکی؟ به این خاطر که گوگل مرز بین هر عکس را 15پیکسل قرار داده است.

اگر دوست دارید با برنامه هایی مانند فتوشاپ، Gimp یا Paint.net کار کنید، می توانید از آنها برای ایجاد پنج عکس برای صفحه پروفایل کاربری استفاده کنید. یا اگر تجربه یا وقتی برای انجام این کار نداشته باشید، می توانید از خدمات یک سایت دیگر مانند Avatar Banner برای انجام این کار استفاده کنید.

اما نحوه ی کار با این سایت چگونه است؟ روی دکمه Upload your picture در صفحه اول سایت کلیک کرده و یک فایل تصویری نسبتا بزرگ را از روی کامپیوتر خود انتخاب می نمایید.  نسبتا بزرگ بدین معنی است که باید حداقل ارتفاع تصویر 125پیکسل و عرض آن 700 پیکسل باشد.

 

 

پیش نمایش زنده ای در همان صفحه در زیر تصویر آپلود شده نمایش داده می شود. فقط کافی است به فضای قابل مشاهده در اطراف تصویر حرکت نمایید تا چگونگی نمایش آن را بر روی صفحه پروفایل کاربری گوگل ببینید. اگر از نمایش تصویر راضی بودید بر روی Render Images کلیک نمایید.

سپس همه تصاویر در صفحه بعد نمایش داده می شوند. همچنین در این صفحه می توان آنها را به کامپیوتر انتقال داد. سپس به صفحه پروفایل گوگل خود رفته و بر روی دکمه ویرایش پروفایل کلیک نمایید.

اطمینان حاصل کنید که پنج عکس آپلود شده شما در جهت درست از چپ به راست قرار گرفته اند.

 

بنر جدید پروفایل در تمام صفحات پروفایل نمایش داده می شود.

منبع: ghacks.net

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
  1. آدم باید احمق باشه عکس خودشو تو گوگل پلاس آپلود کنه….
    اونم سایتی که عکسا رو بصورت public تو پیکاسا شیر میکنه.
    صد رحمت فیسبوک که حریم شخصی حالیشه.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *