متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

میکروفن استریوی Tascam برای دستگاههای مبتنی بر iOS

12345 (بدون نظر)
Loading...
115

 

شرکتTASCAM میکروفون استریوی iM2  خود را که مخصوصا برای تبدیل دستگاه های iOS به ضبط کننده ی صدا با کیفیت بالا طراحی شده، معرفی کرد. از ویژگی های iM2 میکروفن کندانسور استریو می باشد که قابلیت تنظیم ۱۸۰درجه جلو به عقب را دارا بوده، و مشابه ضبط کننده های سری  DR این شرکت است. این دستگاه سازگار با آی فون ۴، آی فون ۴S، آی پاد تاچ gen4، آیپد و آیپد ۲ بوده و با کیفیت ضبط دیجیتال PCM خطی ۴۴.۱kHz/16-bit  سی دی عمل ضبط را انجام می دهد.
 

 

از ویژگی هایTASCAM iM2  می توان به مبدل درونساخته (Built-in) آنالوگ به دیجیتال و preamp  میکروفون برای ضبط با نویز کم و محدودکننده قابل سوییچ کردن که سیگنال سطح بالا را برای جلوگیری از اضافه بار ضبط تقلیل می دهد اشاره کرد. آداپتور میکروفن دارای حداکثر سطح  SPLبرابر با۱۲۵dB  برای ضبط با صدای بلند بدون اعوجاج و نیز کنترل سطح ورودی قابل تنظیم می باشد. iM2 توسط دستگاه های iOS پشتیبانی شده و شامل ورودی USB  بوده که امکان شارژ دستگاهiOS  را از یک اتصال USB  فراهم می کند.

قیمت دستگاه فوق العاده جمع و جور  iM2شرکتTASCAM ، ۷۹ دلار است.

 

 

منبع:Tascam 1|۲

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. احمدرضا می‌گوید

    سلام من از کجا میتونم این طعه رو خریداری کنم؟

    1. مهران اشرفی می‌گوید

      سلام دوست عزیز، بنده دقیقا اطلاعی ندارم که این تو ایران هم عرضه میشه یا خیر شاید توی تهران گیر بیاد ولی مطمئن نیستم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  شرکتTASCAM میکروفون استریوی iM2  خود را که مخصوصا برای تبدیل دستگاه های iOS به ضبط کننده ی صدا با کیفیت بالا طراحی شده، معرفی […]