جوایز برندگان مسابقات لیگ روبات‌های فوتبالیست جام ایرانسل اهدا شد

جوایز برندگان مسابقات لیگ روبات‌های فوتبالیست جام ایرانسل اهدا شد
  • 1390/9/22
  • ITTeach
  • 1

دانشگاه علم و صنعت قهرمان مسابقات روباتهای فوتبالیست جام ایرانسل شد

جوایز برندگان مسابقات لیگ روبات‌های فوتبالیست جام ایرانسل اهدا شد

 

همزمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ هفدهم، جوایز برندگان مسابقات چهارجانبه روباتیک نمایشگاه بین‌المللی تله‌کام 2011 با عنوان مسابقات لیگ روبات‌های فوتبالیست “جام ایرانسل” اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این مراسم با حضورجمعی از مدیران ایرانسل، اعضای کمیته ملی روبوتیک ایران و اصحاب رسانه در حاشیه هفدهمین نمایشگاه الکامپ، در سالن اصفهان مجموعه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

این مسابقات همزمان با برپایی نمایشگاه بین‌المللی تلکام2011 و در روزهای 24 تا 27 آبان ماه سال جاری، در سالن ایرانسل بین 4 تیم از دانشگاه‌های علم و صنعت ایران، صنعتی امیر کبیر، شاهد و شهید بهشتی برگزار شد و توانمندی‌های روبوتیک دانشگاه‌های ایران در معرض دید بیش از 79هزار بازدیدکننده این نمایشگاه قرار گرفت.

براین اساس، تیم EMMORTALS یا فناناپذیرها از دانشگاه علم و صنعت ایران به مقام قهرمانی مسابقات چهارجانبه روباتهای فوتبالیست، جام ایرانسل رسید و برنده جایزه نقدی 50 میلیون ریالی ایرانسل شد.

تیم پارسیان دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز به نائب قهرمانی این مسابقات رسید و از سوی ایرانسل 10 دستگاه مودم وایمکس ایرانسل به همراه 6 ماه اشتراک رایگان، 10 سیم‌کارت ایرانسل و یک میلیون ثانیه مکالمه رایگان به اعضای این تیم اهدا شد.

تیم امید دانشگاه شاهد و تیم CYROS یا کوروش دانشگاه شهید بهشتی نیز به ترتیب به مقام‌های سومی و چهارمی مسابقات چهارجانبه روبوتیک نمایشگاه تله‌کام 2011، جام ایرانسل رسیدند و 10 دستگاه مودم وایمکس با اشتراک ماهانه به مقام سوم این مسابقات و 10 عدد سیم‌کارت ایرانسل به همراه یک میلیون ثانیه مکالمه رایگان به مقام چهارم این مسابقات اهدا شد.

همچنین در این مراسم، از تیم روبات‌های پرنده و روبات‌های انسان‌نما نیز تقدیر به عمل آمد.

آرش کریم‌بیگی مدیر روابط عمومی ایرانسل در این مراسم اعلام کرد: برگزاری این دسته از مسابقات، اجرای بخشی از حوزه مسوولیت‌ اجتماعی ایرانسل است که با تمرکز بر حمایت از فعالیت‌های علمی و اجتماعی گسترش خواهد یافت.

در این مراسم، مسئول اطلاع‌رسانی مسابقات بین‌المللی آزاد کمیته ملی روبوکاپ ایران درباره هدف از برگزاری این مراسم گفت: کمیته ملی روبوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین مجموعه غرب آسیا، این مسابقات را از 6 سال گذشته هدف قرار داده و هر سال تعداد تیم‌های ثبت‌نامی کشور رو به افزایش است که نشان می‌دهد این علم بین پژوهشگران، مردم و صنعت مورد استقبال قرار گرفته است.

وی با اشاره به همکاری کمیته ملی روبوکاپ ایران با ایرانسل افزود: کمیته ملی روبوکاپ ایران به دنبال همکاری با شرکت‌های بزرگ ملی و بین‌المللی بوده و امیدوارم پایه‌گذار حرکتی شویم که وقتی نام پیوند صنعت و دانشگاه به میان می‌آید، همگان به یاد ایرانسل و تیم ملی روبوکاپ ایران بیفتند.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *