متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

گوگل کروم ۱۵محبوب ترین مرورگر است، اما تا کی؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
58

StatCounter در انتهای ماه نوامبر ۲۰۱۱ اعلام کرد که مرورگر کروم نسخه ی ۱۵، محبوب ترین مرورگر در جهان بوده و این اولین باری است که مرورگر گوگل جایگاه اول را به دست می آورد. البته از نظر آمار هفتگی این طور است. کروم ۱۵ با ۲۳.۶ درصد کاربر نسبت به IE8 جلوتر است، مرورگر مایکروسافت یا Internet Explorer 8 با ۲۳.۵ درصد کاربر رتبه ی دوم را داشته اما اختلاف کروم و IE در هفته ی اول دسامبر ۲۰۱۱ بیشتر هم شده است. در این هفته کروم با ۲۴.۵۵ درصد طرفدار نسبت به IE8 با ۲۲.۱۶ درصد طرفدار پیشی گرفته است.

اما این ۲ هفته نتیجه ی کلی را عوض نمی کند، مرورگر مایکروسافت همچنان از نظر کلی اول است چرا که نسخه ی پایدار ۱۶ کروم یعنی Google Chrome 16.0.912.63 عرضه شده و بر اساس آمار بیشتر کاربران کروم مایل به آپگرید مرورگر نسخه ی ۱۵ خود هستند. بنابراین باید منتظر محبوبیت نسخه ی ۱۶ گوگل کروم باشیم و البته نسخه ی ۱۵ به تدریج طرفداران خود را از دست می دهد.

منبع: techpowerup

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. وهاب می‌گوید

    مزسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

StatCounter در انتهای ماه نوامبر 2011 اعلام کرد که مرورگر کروم نسخه ی 15، محبوب ترین مرورگر در جهان بوده و این اولین باری است که مرورگر گوگل جایگاه اول را به دست می آورد. البته از نظر آمار هفتگی این طور است. کروم 15 با 23.6 درصد کاربر نسبت به IE8 جلوتر است، مرورگر مایکروسافت یا Internet Explorer 8 با 23.5 درصد کاربر رتبه ی دوم را داشته اما اختلاف کروم و IE در هفته ی اول دسامبر 2011 بیشتر هم شده است. در این هفته کروم با 24.55 درصد طرفدار نسبت به IE8 با 22.16 درصد طرفدار پیشی گرفته است.