متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

از اس‌ام‌اس‌هاي خود بعنوان فايل متني پشتيبان گيري كنيد (اندرويد)

12345 (بدون نظر)
Loading...
1

SMS ها روی تلفن همراه شما احتمالا در درجه دوم اهمیت پس از تماس ها قرار میگیرند. بنابراین، گرفتن یک کپی به عنوان پشتیبان از آنها ضروری می باشد. کاربرهای مکانیکی می توانند این ابزار آزاد را که تبدیل  SMSبه متن نامیده میشود را برای رسیدن به آن انجام دهند. همانگونه که نام مشخص میکند، این یک کپی پشتیبان از پیام های شما به عنوان یک فایل متنی می باشد. شما می توانید به وسیله تماس، پیام دریافتی یا ارسالی فیلترینگ را انجام دهید. یا بر اساس تاریخ یا شماره مرتب کنید و در نهایت آن را به عنوان یک فایل  .txt روی کامپیوتر یا سیم کارت خود ذخیره نمایید.

این ابزار همچنین می تواند به شما در وارد کردن سریع پیام کوتاه از یک فایل متنی خیلی آرام نیز کمک نماید. اگر شما قصد دارید که از ایمیل خود به طرز مشابه  کپی پشتیبان تهیه کنید یا اگر شما می خواهید به ویژگیهای بیشتری دست پیدا کنید آنگاه یک نمونه حرفه ای نیز در دسترس می باشد.

روی هم رفته ویژگی های این برنامه برای کاربران اندرويد:

–         کپی پشتیبان از پیام های کوتاه به عنوان فایل متنی

–         ارسال به سیم کارت به طور مستقیم

دانلود برنامه SMS to Text  از فروشگاه اندرويد بصورت رايگان

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. ابالفضل می‌گوید

    نرم افزار Easy Export خیلی بهتره
    چون بجز اسمس از کانتکت (حتی فالوئر های گوگل پلاس) و کارها و تماس هاتون خروجی اکسل با هر سورتی که بخاین میگیره
    http://cafebazaar.ir/app/me.bazinga/?l=fa

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SMS ها روی تلفن همراه شما احتمالا در درجه دوم اهمیت پس از تماس ها قرار میگیرند. بنابراین، گرفتن یک کپی به عنوان پشتیبان از آنها ضروری می باشد. کاربرهای مکانیکی می توانند این ابزار آزاد را که تبدیل SMSبه متن نامیده میشود