متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

GeoReminder ، یادآوری بر اساس موقعیت مکانی ( ویندوز فون )

12345 (بدون نظر)
Loading...
100

به احتمال زیاد همه شما از یادآور یا همان Reminder گوشی خود بارها و بارها استفاده کرده اید . به عنوان مثال ساعت ۲۲:۳۰ بازی تیم محبوب تان شروع خواهد شد و شما هم که احتمالا حواس درست و حسابی ندارید 😀 ، این مورد را به یادآور گوشی خود اضافه میکنید تا راس ساعت ۲۲:۳۰ به شما هشدار دهد و شما بتوانید بازی را تماشا کنید .

اما برخی مواقع زمان اهمیتی ندارد و مکان نقش موثری پیدا میکند . برای مثال میخواهید در چند روز یا چند هفته آینده هرگاه به نزدیکی یک فروشگاه محصولات کامپیوتری رسیده اید ، نرم افزاری را خریداری کنید . از آنجایی که معلوم نیست شما کی و چه تاریخی گذرتان به آنجا بیفتد ، پس برنامه یادآور گوشی شما که بر اساس زمان یادآوری میکند ، چندان کارایی نخواهد داشت .

در اینجاست که اپلیکیشن هایی مثل GeoReminder ، تعریف جدیدی از یادآوری را به شما نشان خواهند داد . GeoReminder اپلیکیشنی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون شرکت مایکروسافت است که یادآوری را بر اساس موقعیت مکانی انجام میدهد . این بدان معناست که هرگاه شما به نزدیکی محلی که روی نقشه علامت زده اید برسید ، هشداری به شما نمایش داده خواهد شد . اگر موافق باشید روی مثال بالا کار کنیم . یعنی خرید یک نرم افزار هنگامی که در نزدیکی فروشگاه محصولات کامپیوتری هستیم . با گویا آی.تی همراه باشید ………

ابتدا از قسمت پایین این اپلیکیشن روی علامت “+” کلیک کرده تا بتوانید یک یادآور جدید ایجاد کنید . پس از کلیک بروی این دکمه میتوانید یک عنوان برای این یادآور مشخص کنید . مثلا خرید نرم افزار . بعد از آن میتوانید توضیحات خود را نیز وارد کنید . مثلا اینکه قصد خرید چه نرم افزاری را دارید و توضیحات مربوطه . شما این امکان را در اختیار دارید که تعداد دفعات هشدار را نیز مشخص کنید . مثلا میتوانید هشدار را برای همیشه به کار ببرید . یعنی هرگاه به نزدیکی محل مورد نظر خود برسید به شما هشدار داده میشود . یا اینکه تعداد دفعات هشدار را به یک بار محدود کنید . پس از آن باید محل مورد نظر خود را روی نقشه علامت گذاری کنید . البته میتوانید محدوده ای را در نظر بگیرید . محدوده ای که توسط شما تعیین میشود متیواند خیلی وسیع و یا کوچک باشد . به هر حال هرگاه شما به آن محدوده وارد شوید ، هشداری دریافت خواهید کرد .

GeoReminder از قابلیت تگ زدن مخاطبان نیز پشتیبانی میکند . به این ترتیب که شما میتوانید مخاطبان موجود در گوشی خود را روی نقشه تگ بزنید تا هرگاه به نزدیکی محل سکونت آنها رسیدید ، هشداری به شما داده شود و در صورت تمایل سری به آنها بزنید .

این اپلیکیشن رایگان را میتوانید از فروشگاه ویندوز فون دریافت کرده و بروی سیستم عامل ویندوز فون ۷.۵ و یا بالاتر نصب کنید . از دسترسی هایی که این اپلیکیشن به قسمت های مختلف گوشی دارد میتوان به مواردی همچون هویت مالک ، سرویس موقعیت مکانی ، کتابخانه موزیک و ویدئو و سرویس دیتا اشاره کرد .

در ادامه میتوانید تصاویری از محیط GeoReminder را مشاهده کنید :

 


ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

GeoReminder اپلیکیشنی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون شرکت مایکروسافت است که یادآوری را بر اساس موقعیت مکانی انجام میدهد .