Sketch Me برای آیفون: تصاویر را به نقاشی تبدیل کنید

Sketch Me برای آیفون: تصاویر را به نقاشی تبدیل کنید
  • 1390/11/19
  • بابک
  • 1

اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر زیادی در فروشگاه اپلیکیشن iOS وجود دارند که برخی از آن‌ها فقط روی شکل خاصی از جلوه‌های تصویری تمرکز دارند. Sketch Me چنین اپلیکیشنی است. این اپلیکیشن هفت جلوه تصویری مختلف دارد که با اعمال آن‌ها انگار تصویر توسط دست کشیده شده است. شما می‌توانید پس از تبدیل عکس به نقاشی، تغییراتی هم در آن اعمال کنید.


اپلیکیشن با یک آموزش کوتاه شروع می‌شود که در آن تمامی جلوه‌ها یا افکت‌هایی که می‌تواند انجام دهد را معرفی می‌کند و آموزش می‌دهد که چگونه این افکت‌ها را روی تصاویرتان اعمال کنید. اولین گام این است که تصویر موردنظر خود را وارد ویرایشگر اپلیکیشن کنید. برای این کار کافی است که دکمه دوربین در بالا سمت چپ اپلکیشن را بزنید. البته شما می‌توانید در زمان استفاده از برنامه از طریق خود برنامه عکس هم بگیرید. زمانی که تصویر در اپلیکیشن بارگذاری شد، جلوه تصویری پیش‌فرض به صورت خودکار روی آن اعمال خواهد شد. حالا شما می‌توانید یک تصویر پس زمینه برای تصویر انتخاب کنید. سه Texture یا بافت تصویری به طور رایگان برای استفاده در این اپلیکیشن وجود دارد و برای استفاده از بقیه جلوه‌ها نیاز دارید که از داخل خود اپلکیشن با قیمت ۱.۹۹ دلار بقیه جلوه‌ها را باز کنید. اگر از تصویرتان که تبدیل به یک طرح نقاشی شده راضی نیستید می‌توانید با حرکت دادن آن به سمت راست بقیه طرح‌های ممکن را هم ببینید. در صورت نیاز می‌توانید فیلترها را با رفتن به بخش تنظیمات و تغییر مقادیر Blur Radius و Effect Strength به دلخواه تنظیم نمایید.


به غیر تبدیل تصویر به طرح نقاشی، اپلیکیشن Sketch Me این امکان را برای شما فراهم می‌کند که روی تصاویرتان با استفاده از بخش نقاشی، چیزی بکشید. میزان ضخامت براش نیز با استفاده از آیکن پایین سمت چپ اپلیکیشن قابل تنظیم است. همچنین رنگ براش نیز با استفاده از گزینه میانی نوار ابزار پایینی قابل انتخاب است. پنج رنگ به صورت پیش‌فرض و رایگان قابل استفاده است و بقیه رنگ‌ها با خرید برنامه باز می‌شوند.
تصاویری که با این اپلیکیشن ساخته شده‌اند قابل ارسال به فیس‌بوک، توییتر هستند و همچنین آن‌ها را با ایمیل هم فرستاد. شما همچنین می‌توانید تصاویر را در حافظه آیفون ذخیره کنید. Sketch Me قیمتی برابر ۰.۹۹ دلار دارد اما برای مدت محدودی شما می‌توانید آن را به رایگان از فروشگاه اپلیکیشن آی‌تیونز دریافت کنید.
دریافت اپلیکیشن Sketch Me

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. سلام ،‌جالبه بدرد وقت گذرونی می‌خوره ، فکر کنم اپ های آیفون همه ارزون قیمت باشند درسته؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *