بهترین قیمت‌ها و تخفیف‌ها را در ویندوز فون خود داشته باشید!

بهترین قیمت‌ها و تخفیف‌ها را در ویندوز فون خود داشته باشید!
  • 1390/11/25
  • بابک
  • 1

اپلیکیشن‌های کاربری زیادی برای ویندوز فون ۷ وجود دارد که به شما در انتخاب بهترین قیمت‌ها از منابع مختلف به منظور صرفه‌جویی در خرید کمک می‌کنند؛ اما کوییکسبای دیلز (Quixby Deals) یک برنامه عالی است که چندین منبع مختلف را در یک‌جا جمع و ادغام می‌کند. این اپلیکیشن از منابع مختلفی مانند Newegg استفاده می‌کنند تا بهترین فرصت‌ها و حراج‌ها را برای شما در یک ظاهر زیبا و جذاب به نمایش درآورد.


در صفحه اصلی این اپلیکیشن قسمت‌های مختلفی برای نمایش تازه‌ترین فرصت‌های حراجی روز از منابع مختلف مثل Newegg، Woot Kids، Woot men وجود دارد. هر قسمت رنگ مخصوص به خود را دارد که نمایانگر دسته‌ای است که آن بخش به آن تعلق دارد. هر بخش تصویر محصول تخفیف‌خورده را همراه با نام، مدل و بهایش به نمایش می‌گذارد.
وقتی یکی از این بخش‌ها را انتخاب می‌کنید، وارد صفحه اختصاصی آن تخفیف می‌شوید. در اینجا مشخصات محصول و یک توضیح کوتاه درباره محصول را دارید. کاربران می‌توانند از همین‌جا محصول یا خدمات موردنظر تخفیف‌خورده را با زدن گزینه Buy Now خریداری کنند. اگر می‌خواهید جزییات بیشتر یا محصولات مشابه را ببینید، به قسمت راست صفحه بروید. برای نشان‌گذاری یک تخفیف در صفحه اصلی، به منویی که با سه نقطه مشخص شده بروید و گزینه Pin را انتخاب نمایید.


بهترین بخش این اپلیکیشن آنلاین بودن تخفیف‌ها و حراجی‌های محصولات و خدمات آن است. این به آن معنی است که شما نیازی ندارید که برای دیدن تخفیف‌های جدید وارد خود اپلیکیشن شوید چرا که بخش‌های آنلاین نشان‌گذاری‌شده شما را برای آن‌چه که می‌خواهید بخرید به‌روز نگاه خواهند داشت. برای نشان‌گذاری دسته‌بندی‌های تکی، به بخش تنظیمات یا Settings در اپلیکیشن بروید و دسته‌بندی موردنظر را برگزینید.
کوییکسبای دیلز یک اپلیکیشن رایگان است و برای کسانی که به طور مرتب از خرید آنلاین استفاده می‌کنند بسیار مفید است.
دانلود کوییکسبای دیلز

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *