لینک‌ها را به راحتی در کروم کپی کنید

لینک‌ها را به راحتی در کروم کپی کنید
  • 1390/12/1
  • بابک
  • 0

کپی‌کردن متنی که لینک‌شده آزاردهنده است؛ چرا که ما باید با دقت نشان‌گر ماوس را در ابتدا یا انتهای لینک قرار دهیم و به آرامی آن را انتخاب کنیم. زمانی که این کار را انجام می‌دهیم باید مواظب باشیم که اشتباهی روی لینک کلیک نکنیم. تاگل‌لینک نام یک افزونه برای مرورگر کدوم است که این کار را آسان کرده و به شما این امکان را می‌دهد که لینک‌های صفحات وب را به متن تبدیل نمایید تا به راحتی بتوانید آن را کپی، انتخاب یا های‌لایت کنید. این افزونه در واقع لینک را حذف کرده و شما می‌توانید متن لینک‌شده را انتخاب و کپی کنید. زمانی که این افزونه را نصب کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه شیفت را بگیرید و نشان‌گر ماوس خود روی لینک قرار دهید. لینک بلافاصله به متن تبدیل می‌شود و شما می‌توانید همه یا بخشی از آن را کپی کنید. البته باید سریع این کار را انجام دهید چون پس از پنج ثانیه به حالت اولیه و عادی برمی‌گردد.


پس از نصب افزونه، گزینه تاگل‌لینک به منوی کلیک‌راست شما اضافه می‌شود. شما می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید یا این‌که از همان روش دکمه شیفت و بردن نشان‌گر ماوس روی لینک استفاده نمایید.
تاگل‌لینک یک افزونه کاربرپسند است که به شما امکان کپی‌کردن سریع متن لینک‌ها از هر صفحه وبی را می‌دهد. این افزونه باعث صرفه‌جویی در وقت شده و هیچ تنظیمات خاصی هم ندارد. افزونه را از لینک زیر نصب کنید.
دریافت
منبع

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *