IFA : دوربین های جدید سری CAMILEO از توشیبا

IFA : دوربین های جدید سری CAMILEO از توشیبا
  • 1391/6/10
  • امیر امام جمعه
  • 0

توشیبا نیز در همایش IFA امسال اقدام به معرفی 3 مدل جدید از خانواده دوربین های CAMILEO خود کرده است که به صورت فیلمبرداری Full HD میباشد. اندازه این دوربین ها بسیار کوچک است پس از نظر هم نقل آنها مشکلی وجود ندارد. کیفیت فیلمبرداری آنها نیز به صورت 1080p میباشد که گزینه بسیار مناسبی برای اندازه به این کوچکی است.

اولین دوربین CAMILEO S40 نام دارد که به عنوان دوربین جیبی نیز شناخته میشود. این محصول در چهار رنگ نقره ای ، فیروزه ای ، نازنجی و بنفش عرضه خواهد شد و قابلیت زوم تا 5 برابر را دارد. در پشت دوربین شاهد یک صفحه نمایش 3 اینچی لمسی از نوع LCD هستیم که رابطه کاربری آیکنی را دارد. برنامه CAMILEO’s Uploader Software نیز بر روی دستگاه نصب است که به شما این امکان را میدهد تا تصاویر و ویدیو های خود را به راحتی به اشتراک بگذارید. و در آخر بر روی این دوربین پورت mini HDMI و micro USB وجود دارد که میتوان به کمک آنها تصاویر را بر روی صفحه های بزرگتر نمایش داد.

دوربین بعدی CAMILEO X150 است که دارای کیفیت 1080p میباشد و از زوم به صورت 10 برابر بهره میگیرد. قابلیت دیگر این دوربین گرفتن تصویر در هنگام فیلمبرداری میباشد. هم چنین دیگری ویژگی هایی مثل تشخیص لبخند و تشخیص چهره بر روی این محصول قرار گرفته است که فوکوس بر روی سوژه ها را آسان تر میکند. همانند مدل قبلی این دوربین نیز دارای صفحه نمایش 3 اینچی لمسی از نوع LCD میباشد و پورت های موجود بر روی آن نیز مثل CAMILEO S40 است.

آخرین مدل CAMILEO BW20 نام دارد که برای افراد حرفه ای مناسب است. این دوربین به صورت ضدآب عرضه میشود و تا عمق 5 متری و مدت زمان 30 دقیقه میتواند فشار آب را تحمل کند. این محصول میتواند در شرایط نوری پایین نیز به کار خود ادامه دهد و دارای صفحه نمایش 2 اینچی میباشد. صفحه نمایش دستگاه از نوع ضدبازتاب است که این قابلیت را به کاربر میدهد تا زیر نور آفتاب نیز تصاویر را به خوبی مشاهده کند. پورت های موجود بر روی آن نیز مثل دستگاه های قبلی است.

هم چنین باید اشاره کنیم که هر سه مدل دارای فلش های LED میباشند. تاکنون اطلاعاتی درباره قیمت این دستگاه ها منتشر نشده است.

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *