متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نمايشگاه بازي هاي رايانه اي در “خوزستان”

12345 (1 نظر - میانگین: 2٫00 از 5)
Loading...
0

به نقل از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، آخرین نمایشگاه استانی بازي در سال 91  در اهواز مرکز استان خوزستان برگزار می‌ شود.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، برنامه برپایی چهارمین نمایشگاه استانی گیم در بازدید سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از بنیاد و دیدار با مسوولان مجموعه یادشده، قطعی شد.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در نشست با مسوولان بنیاد ملی بازی های رایانه ای، خواستار برگزاری نمایشگاه بازي در خوزستان شد.
همچنین موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی آمادگی نهادهای فرهنگی و سازمان های دولتی خوزستان را برای مشارکت در برگزاری نمایشگاه استانی بازي اعلام کرد.
بر این اساس، بنیاد ملی بازی های رایانه ای با توجه به قرار گیری جغرافیایی استان خوزستان و استقبال جوانان و نوجوانان این استان از بازی های رایانه ای اقدام به برگزاری چهارمین نمایشگاه استانی در اهواز می کند.
استان خوزستان در جنوب غربی ایران واقع شده و بدلیل دارا بودن منابع سرشار نفت و ظرفیت های بسیار، از موقعیت ویژه ای برخوردار است. این استان از شمال غربی با استان ایلام، از شمال با استان لرستان، از شمال شرقی و شرق با استان های چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد و از جنوب با خلیج فارس  همجوار بوده و از غرب با کشور عراق هم مرز است.
بنیاد ملی بازی های رایانه ای پیشتر نمایشگاه های استانی گیم را در مازندران، خراسان رضوی و قم برپا کرده است و برپایی رویدادهای یادشده با اقبال گسترده مخاطبان بوِیژه در استان های خراسان رضوی و قم روبه رو شد.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به نقل از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، آخرین نمایشگاه استانی بازي در سال 91 در اهواز مرکز استان خوزستان برگزار می‌ شود.