متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نقد بازی Far Cry 3 (اختصاصي)

12345 (2 نظر - میانگین: 3٫00 از 5)
Loading...
68

“خاطرات يك بزرگ مَرد كوچك”

نقد بازي Far Cry 3

“اختصاصي از مجله ي گويا اي تي”

يك روز يك بازي اول شخص  به بازار عرضه شد كه توانست ديده من را نسبت به ژانر اول شخص به كلي تغيير دهد. بازي كه بايد امسال به عنوان بهترين بازي سال  معرفي مي شد بازي Far Cry 3 بود كه متاسفانه اين اتفاق نيفتد، اما حداقل اين بازي توانست مقام بهترين بازي از ديد مخاطبين را به خود اختصاص دهد.

بازي Far Cry 3 عنواني  بي نقص از شركت بازي سازي Ubisoft است كه طبق انتظار ها هم فروش خوبي داشت و هم امتياز هاي بسيار بسيار خوبي را دريافت كرد. من به عنوان منتقد اين بازي از مجله ي  گويا اي تي به اين بازي 10 از 10 را مي دهم و همينجا اعتراف مي كنم كه بازي Far Cry 3 حتما همان چيزي است كه شما بازي خور ها به آن نياز داريد.

يك بازي با ژانر اكشن – اول شخص – جهان باز و ماجراجويي كه ماجراي مرموز و داستاني خوب را به تصوير مي كشد.

در بازي Far Cry 3 تعدادي جوان پولدار قصد دارند كمي تفريح كنند، به همين منظور به يكي از جزاير در  آمريكا سفر مي كنند تا حسابي خوش بگذرانند،‌ اما برنامه ها آن جور كه بايد باشد  پيش نمي روند و همه چيز بر اثر يك تصميم كوچك به كلي عوض مي شود.

جيسون برودي شخصيتي عجيب و شجاع مهمترين و اصلي ترين شخصيت بازي است كه در كنار ديگر شخصيت هايي از جمله : دو برادرش، دوست دخترش و ساير دوستانش، به اين جزيره ي اسرار آميز آمده كه توسط يك گروه بزرگ آدم ربايي گرفتار مي شود. شخصيت پردازي فوق العاده قوي است و كارگرداني در اين بازي بسيار ظريف كار شده.

در مقابل شخصيت خوب يعني جيسون شخصيتي ديگر قرار مي گيرد كه واس نام دارد. واس قطعا يكي از آن شخصيت هايي است كه خود را خيلي خوب به دنياي باز يهاي رايانه اي معرفي كرد. او يك رواني به تمام معناست ! اين شخصيت بي رحم گذشته اي تاريك دارد و بسيار خطرناك است. او توسط شيطاني به نام  Hoyt تسخير شده تا پروسه ي آدم ربايي و تجارت انسان ها را جور ديگري رقم بزند.

اولين قدم براي درك بهتر اين شاهكار گرافيك بازي است كه با توجه به گزارش هاي منتشر شده در انجمن رسمي اين عنوان، از موتور بازي كرايسيس در بازي Far Cry 3 استفاده شده است.

بازي Far Cry 3 محيط سازي فوق العاده اي دارد و عناصر در اين محيط باز، همه به نوعي ايفاي نقش مي كنند، از گياهان تا تمام حيوانات اهلي و وحشي در اين بازي نقشي را بازي مي كنند كه به نوعي با گيم پلي و شخصيت شما در ارتباط است. بازي در واقع در محيطي به نام “بهشت” اتفاق مي افتد كه توسط موجودات جهنمي اداره مي شود. زيبايي هاي جزير در كنار دزدان دريايي و آدم ربايان جلوه اي متفاوت به خود گرفته و جيسون به عنوان اسطوره اي افسانه اي بر مي خيزد تا كاري را انجام دهد كه كسي جرات انجامش را نداشته است.

بازي Far Cry 3 شروع فوق العاده اي دارد و پايان آن بي نظير تر از نقطه ي برخوردش با بازيكن است. همه چيز به جا و دقيقا در جاي خود قرار گرفته اند.

دوست دارم در باره ي گرافيك بازي بيشتر صحبت كنم چون بخش بزرگي از اين شاهكار بي نقص را شامل مي شود. بازي در يك طبيعت وحشي در جريان است و درختان، رود خانه ها، گياهان، موجودات آبزي و چيز هايي كه گفتنش بسيار زمان گير است در اين محيط طوري گنجانده شده اند كه شما را مجبور مي كنند با آنها مبارزه  و از آنها در جهت رسيدن به اهداف خود استفاده كنيد.

درست مانند يك زندگي سرخپوستي مي ماند، شما حيوانات را مي كشيد، پوست آنها را از بدنشان جدا مي كنيد و با آنها كيف، كوله پشتي، تير و كمان و چيز هايي را مي سازيد كه كارايي بسيار بالايي در استراتژي ها و مگيم پلي بازي دارند.

هوش مصنوعي اين طبيعت وحشي، از دنياي واقعي گرفته شده است. حيوانات وحشي در پي شكار انسان ها و حيوانات ضعيف تر هستند. آنها احساس خطر مي كنند، فرار مي كنند، حمله مي كنند و عكس العمل هاي آنها قابل پيش بيني نيست. شما  هم بايد خود را براي مبارزه با خطرناك ترين باند آدم ربايي و قاچاق مواد مخدر و هم براي مبارزه با اين بهشت بي رحم آماده كنيد،  تعادل در گيم پلي بازي جزو نقاط قوت آن حساب مي شود و با توجه به گفته هاي قبل، بين همه چيز در Far Cry 3 تعادلي قابل لمس بر قرار است.

سيستم پر شدن سلامتي در  بازي  همانند بازي هاي جديد نيست و به روش كلاسيك، بايد ميزان سلامتي خود را توسط مسكن ها و تزريق آمپول به روز كنيد، به اين منظور براي پر شدن سلامتي بايد از خاصيت دارويي برخي گياهان كه در جنگل يافت مي شود استفاده كنيد، علاوه بر قابليت به روز رساني و پر كردن درجه ي سلامتي، مي توان از فوايد گياهان ديگر كه در مناطق مختلف جنگل رشد مي كنند نيز استفاده كرد،‌ به طور نمونه برخي گياهان قابليت :سريع دويدن، ديد قوي جهت شكار كردن، ضد آتش و غيره را به بازيكن هديه مي دهند.

براي استفاده از خاصيت طبيعت وحشي بايد از سرنگ هاي مخصوصي استفاده كنيد كه ظرفيت آنها با توجه به جعبه ي نگه داري سرنگ ها محدود است و براي گسترش اين امر بايد به منطقه ي شكار برويد و براي خود يك جعبه و يا كيف بزرگتر بسازيد !

سلاح ها هم در بازي بسيار خوب و متنوع هستند،‌ براي بدست آوردن سلاح هاي مختلف در بازي دو روش نياز است، يا باز كردن بازه اي از منطقه ي جغرافيايي نقشه (دقيقا همانند بازي Assassin Creed كه توسط ارتفاعات انجام مي گيرد) و بخش بعدي خريد سلاح است. بستگي دارد شما كدام روش مبارزه را دوست داريد تا با توجه به اين موضوع سلاح هاي خود را بر گزينيد، اگر مي خواهيد كار ها را بدون سر و صدا انجام دهيد، راه كار صدا خفه كن ها و انتخاب تير و كمان است و در غير اين صورت سلاح هاي مرگبار تعريف مي شوند كه مبارزه ها را بسيار هيجان انگيزتر كرده اند.

حال كه بحث بازي Assassin Creed پيش آمد بگذاريد مقايسه اي انجام دهيم. در بازي Far Cry 3 چيز هايي را مي بينيد كه قبلا در بازي Assassin Creed 3 ديده شدند، همانند شكار،‌استفاده از پوست حيوانات و برج ها و ارتفاعات جهت باز شدن بخش هايي از نقشه،  اما اين موضوع جزو نقص هاي بازي نيست بلكه به گونه اي سعي دارد بازي Assassin Creed 3 و تمام بازي هاي جديد منتشر شده توسط شركت Ubisoft را با يك لوگوي منحصر به فرد يا به عبارتي بهتر يك امضا مخصوص، ثبت كند.

مبارزه ها، نشانه گيري ها و قدرت هر سلاح با ديگري متفاوت است و در كل گيم پلي اكشن بازي جاي هيچ عيب و نقصي را براي بيان نگذاشته است و بسيار خوب و قابل قبول برنامه نويسي شده است و با ويژگي هاي ديگر بازي مطابقت مي كند.

داستان اصلي بازي با تقريبا 10 ساعت به پايان مي رسد،‌ به شرطي كه شما فقط ماموريت هاي اصلي را انجام دهيد و از انجام درخواست ها، چالش ها و ماموريت هاي جانبي بپرهيزيد.

ماموريت اصلي بازي در واقع نجات گروگان ها و فرار كردن از “سرزمين عجايب” است ! اما خب اين بخشي از ماجراست كه در داستاني ديگر نهفته است و بازي بر روي به تصوير كشيدن خطرناك ترين ويژگي هاي آدمي تمركز دارد و سعي مي كند كه انسان ها را در موقعيت هاي مختلف قرار دهد و آنها را بيازمايد. بازي Far Cry 3  كاگرداني فوق العاده يا دارد و خلاقيت هاي زيادي باعث شده داستان به بهترين نحو بيان شود.

ماموريت هاي جانبي نيز شامل شكار حيوان هاي وحشي، شكار انسان ها، هدف گيري و كمك به محلي هاي جزيره مي شوند (افراد محلي سرزمين عجايب داستان هاي بسيار شنيدني براي گفتن دارند ! )

صدا گذاري و موسيقي از ديگر بخش هاي بازي  كه جو و هيجان خاصي به بازي داده است. موسيقي هايي كه در پس زمينه ي بازي در حال اجراست، از اتفاق هاي مرموز و خطرناك حرف مي زنند و در قسمت هايي كه هيجان و مبارزه به اوج مي رسد،‌ ملودي ها به رقص در مي آيند و شنيدني مي شوند. صداي سلاح ها، افكت ها و همه يز خوب و به واقعيت نزديك است.

بازي Far Cry 3  بهترين بازي 2012 از ديد “مجله ي اينترنتي گويا اي تي” است.

سيستم مورد نياز :

Far Cry 3 system requirements minimum

 • CPU: 2.0 GHz dual core processor
 • RAM: 1GB of system memory
 • Graphics: DirectX 9 compatible card with 256 MB RAM. Nvidia 8-series or AMD Radeon 3000 series graphics cards.
 • Operating system: Windows XP
 • DirectX compatible audio card
 • 12 GB of hard disk space

Far Cry 3 system requirements recommended

 • CPU: 2.4 GHz quad core Intel or AMD processor
 • RAM: 2GB
 • Graphics: DirectX 11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
 • Operating system: Windows 7
 • DirectX compatible audio card
 • 12 GB of hard disk space

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
68 دیدگاه
 1. علیرضا می‌گوید

  سلام
  جدا که حرف نداشت!
  خیلی عالی بوود.
  راستی آخر بازی شما کدوم گزینه رو انتخاب کردید؟
  خواهره رو نجات دادید یا کاتریا رو؟؟
  من که خواهره رو نجات دادم..

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   من هم دوستان رو نجات دادم

  2. باران می‌گوید

   لیزا دوست دخترمون بود نه خواهرمون
   ما فقط دوتا برادر داشتیم اگه اشتباه نکنم

  3. نن می‌گوید

   پلنگ سیاه کجاست ؟میخوام بکشمش .کدوم نقشه هست؟

  4. محمد می‌گوید

   سلام علی جان توی یکی از مرحله میگه دوکمهی mesh بزن وکدومه

 2. Sina می‌گوید

  Far Cry 3 حرف نداشت.مخصوصا از نظر گرافیک و … ولی یه جاهایی که مرگ قطعی بود الکی زنده میمونیم.وجود حیوانات مختلف تو بازی وشکار کردن خیلی بازی رو تو جنگل هیجان انگیز تر از Far Cry 2 کرده بود.رانندگی تو بازی هم نسبت به نسخه دوم طبیعی تر شده بود و اسلحه های موجود تو بازی هم عالی بودن و یه چیز دیگه که یه ذر ه بازی رو مسخره کرده بود این بود که یه پسر جوان این همه افرادی رو که سال ها تو این جنگل بودن و با اسلحه های مختلف کار کردن وتجربه زیادی دارن رو شبیه یه کماندوی دوره دیده میکشه و جنگل رو تصاحب میکنه !!! در کل بازی خیلی خوبی بود ولی من بشخصه هرچی بازی به واقعیت و زمان حال نزدیکتر باشه بیشتردوست دارم

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   پسر جوون به خودش “ایمان” داشت و موفق شد..”ایمان”

 3. reza می‌گوید

  آقا شرمنده من نفهمیدم آخر بازی اون روانیه که همرو میکشت چی شد .آخه بعد از اون که پرت کرد منو تو آب و داشتم خفه میشدم دیگه خبری ازش نشد

  1. باران می‌گوید

   منم نفهمیدم سر واس چه بلایی اومد؟!
   کسی میدونه؟

 4. peyman می‌گوید

  من دختره رو نجات دادم کنجکاوم که بدوم اگه اون یکی رو یعنی دختر سیاهه رو نجات میدادم چی میشد

  1. m می‌گوید

   من توصیه می کنم این کارو نکنی.

 5. hamed dowzar می‌گوید

  واقعا عالی بود. من عاشق شخصیت واس هستم D:

 6. ehsan می‌گوید

  bebakhshid man mikham in bazi ro bekharam vali ro jeld zade windows seven vali male man xp hast mikhastam bedoonam in windows 7 ro alaki zade ya doroste?

 7. Faramarz می‌گوید

  دوستانی که مایل هستند بدونن در آخر بازی بین 2 انتخابی که برای شما گذاشته میشه بین نجات دادن دوستان یا ملحق شدن به citra فکر کنم همگی برای اولین بار طبق این همه سعی و تلاشی که واسه نجات دادن دوستامو انجام دادیم اونا رو حفظ میکنیم و با اونا میمونیم چون فکر کنم کشتن دوستانتون از یه حیوونم بر نیاد برای همین وقتی گزینه citra رو انتخاب کنید شما liza دوست دخترون رو خواهید کشت و بقیه دوستاتون هم به دست افراد citra کشته میشن.وبعد جالبتر اینکه وقتی شما به citra ملحق بشید پس یک س.. کوتاه با اون شما هم همانند دوستانتون توسط citra کشته خواهید کشت.جالب بود نه!؟ میشه گفت اون پایان فوق العاده بهتر از این بود که جون دوستاتون رو نجات بدید و زنده بمونید تا اینکه این همه تلاش برای نجات,اونارو خیلی راحت از دست بدید برا همین با شما هم مثل اونا ها یا بهتره بگم مثل یه حیوون رفتار میشه و شما هم به سرنوشت اونها دچار میشد.در هر صورت من قصدم این بود که اگر برای کسی سوالی پیش اومده بود در مورد تموم شدن بازی با join citra اطلاعی به شما دوستان داده باشم ولی میتونید یک بار دیگه بازی رو برید و خودتون ببینید ولی من پیشنهاد نمیکنم چون خودم یکم حالم گرفته شد-ولی اینکه به 2صورت کاملا متفاوت میتونید بازی رو تموم کیند واقعا ای ول داره در کل بازی فوق العاده محشر و زیبایی بود و مطمنا اکثرا لذت بردیم.خیلی ممنون بابت نقد زیباتون

 8. حسین می‌گوید

  ممنون بسیاااااااااااااااار عاااااااااااااااااااااااااالی بووووووود

 9. +boyce می‌گوید

  دستت درد نکنه مونده بودم اون یکی اخره چی میشه از انتخابم راضی بودم…دوستامو نجات دادم….بهتر از کشته شدن به دست سیترا بود

 10. shahryar می‌گوید

  Hi,sorry man chi goori mitunam kif begiram ta ghofle aslahe ha baz she ta betunam selahe bishtari haml konam?

 11. باران می‌گوید

  سلام
  من اصلا متوجه نمیشدم که موقع صحبت تو بازی بهم چی میگن
  فقط به فکر نجات دوستام بودم
  نه بلد بودم دارو بسازم نه کوله پشتی
  خدایی تو بازی خیلی سختی کشیدم
  ولی در کل بازی خوبی بود

 12. کوشا می‌گوید

  عالی ترین بازیی ک تو عمرم کردم.
  دوستان میشه بگید چطوری نارنجک بندازم.
  وجدانن بیاید تو وبلاگم و تو نظرات بم بگید .
  با تشکر فراوان
  beeee.blogfa.com

 13. وحید می‌گوید

  با دکمه وسط موس میتونی نارنجک بندازی راستی تو سایت دانشنامه تی تیل میتونیدنسخه اورژینال بازی رو بخرید

 14. سید جعفر می‌گوید

  سلام من جدا از همه ک نظر خوب بودن بازی رو نقد میکنند من نمیدونم چرا این بازی روی کامپیوتر من اجرا نمیشه سیستم من بالاست گرافیکم 1 گیگ و سیپیو 67000 کلا و خیلی چیزا ولی اخطار the applicationfailed to initializ properly(0*0000142) .click on ok to terminaate the application.
  خواهشا ب من بگید مشکلم کجاست

 15. armin2100 می‌گوید

  آقا این یوبیسافت دیگه شورشو در آورده.آخه برای چی فقط برای کارت گرافگ های dx9 و dx11 میزنه؟پس تکلیف ما که dx10 داریم چی میشه؟خودت یه بار با dx9 بازی کن ببین بعد چی تعریف میکنی

 16. فرزاد می‌گوید

  در اخرین مراحل carfing پوست حیوانی رو میخوتد که معلوم نیست کجاست لطفا کمک کنید (مثل ببر طلایی)

 17. ramin می‌گوید

  سلام من این بازی رو تازه خریدم و الان تو ماموریت سوم گیر کردم. همون ماموریتی که میگه باید بری چندتا گیاه هست اونا رو بچینی و دو تا خوک رو بکوشی و قلبشون رو در بیاری. من همه ی این کارا رو میکنم بعد میگه برو طرف دیگه ی نقشه من اونجا ميخوام برم تو وسط راه هشدار میده میگه (خطر خارج شدن از ماموریت) بعد یه کم دیگه میری از ماموریت خارج ميشه. خواهش میکنم کمکم کنید.

  1. naser می‌گوید

   سلام رامین
   منم توی این مرحله گیر کردم
   میشه راهنماییم کنی(البته اگه خودت فهمیدی)
   ممنون

  2. Matin می‌گوید

   رامین باید بری تو نقشه یه مربع زرده دوتا فلش سیاه داره روش دوبار بزن حله!

  3. تتتتتت می‌گوید

   شما برو تو نقشه و به روی علامت ⏩دو بار کلیک کن بعدش یه سوال میاد که اوکی بزن و همه چز حله

  4. mahdi می‌گوید

   سلام یه سوال داشتم لطفا سریع جواب بدین
   وقتی یکی بهت حمله میکنه میگه یه دکمه ای رو mash کن حالا اون دکمه ای که باید پشت سر هم بزنیم چیه خواهشا بگید کدوم دکمه رو باید بزنم؟

 18. parsa می‌گوید

  جان من بگید چجوری کودومو تو اخر بازی نجات بدم بابا اون دختر سیاه که مارو میکشه ما هم که اون دختر سفیدرو میکشیم

 19. parsa می‌گوید

  اههههههههه اصا چجوری باید به کسی ملحق شیم من که تو طول بازی ندیدم گزینه ای بیا بگه به قلانی ملحق میشی یه فلانی

 20. parsa می‌گوید

  من میخواستم دوستامو نجات بدم ولی اصا گزینه ای نیومد برام که کیو نجات بدم رفتم با هلکوپتر اونجا با یکی از دوستامون بعد این زن سیاه یه چی فوت کرد تو صورتم بعد رفتم تو تخیلات یه چاقو گرفتم ازش بعد بیدار شدم دیدم روبرویه اون دوس دخترمونم بعد گف کلید چپ موسو بزن زدم بعد گردن اونو زد بعد از خواب بیدار شد داش با اون زن سیاه پوس س…. میکرد بعد اون زنه هم بلند شد با چاقو زد وسط قلبمون بعد ما هم مردیم؟ داشتان این گگزینه انتخخاب چیه؟

  1. Matin می‌گوید

   اگه چپیو بزنی دوستات نجات میابند و اون دختره میمیره
   اگه راستیرو بزنی هم دوستات میمیرن و…

 21. امیر می‌گوید

  سلام من بازی رو گرفتم و کرک رو نسب کردم اما می خوام وارد بازی شم ارور می دهد

 22. علیرضا می‌گوید

  منم اول زیاد چیزی از بازی بلد نبودم ولی دو بار بازیو تموم کردم و دو گزینه رو امتحان کردم و همه چیزو فهمیدم مثلا واسه حیوانات خواص مث ببر طلایی و خرس زخمی یا شترمرغ گردن زرد باید ماموریت شکار حیوانات روببری (توی تابلوی هر پایگاه که تصاحبش میکنی عکس سر یه گوزن هست باید چنتایی ازشون رو ببری)بعد هم که پوست اون حیواناتو در اوردی همون موقع یه علامت سمت راست مانیتور میاد که میگه esc رو بزن بعد میبرتت تو قسمت مورد نیاز و craft رو میزنی
  اون دوستی هم که مرحله سوم مشکل دارن باید برن تو رودخونه و از زیر اب یه گیاه برگ ابی(رنگ برگش ابی هست) رو ذخیره کنند

 23. gamer tabriz می‌گوید

  سلام به گیمرهای ایران عزیزلطفا جواب بدین تو رو خدااااا

  من فار کرای رو نصب کردم اما کلیک که میکنم بره بازی یه برنامه ای به نام uplay میگه که باید یه اکانت از طریق اینترنت باز کنید منم اینترنت ندارم میشه کمک کنید خواهشمند هستم الان جواب بدین

 24. cloner.r می‌گوید

  شما باید نسخه ی کرک شده ی دیگه ای رو نصب کنید تا راحت و بدون مشکلات ساخت اکانت یوپلی بتونید راحت اونو اجرا کنید.این بازی واقعا یکی از شاهکار های یوبیسافته امیدوارم ورژن چهارش هم خوب از آب دربیاد.

 25. علی می‌گوید

  سلام.مرحله اول بازی فارکرای که انجام می دیم وقتی کارهای لازم رو انجام دادیم و می خوایم برگردیم حدودا 300 متری اونجا میگه شما باختید .این مرحله رو باید چگونه انجام دهم.با تشکر

  1. Matin می‌گوید

   باید سربازای تو ساحلو با چاقو بکشی!!

 26. Reza می‌گوید

  واقعا عالی بود.

 27. Matin می‌گوید

  با سلام باری فارکرای ۳ فوق العاده است و بزودی فارکرای ۴ هم منتشر میشود که عالیتر از نسخه ی سوم است.
  گرافیک بازی حرزف نداره!
  در آخر بازی هم من تا اونجایی که اطلاع دارم اگه به دوستاتون بپیوندید میتونید ماجراجوییتونو ادامه بدید و اون دختر سیاهه (سیترا) میمیره.
  اگه به اون دختره بپیوندید دوستانتون کشته میشوند و …
  درکل این بازی فوق العادست مخصوصا مرحله آخرش!
  گرفتن کمپ ها هیجان انگیزه!!!

 28. شهاب می‌گوید

  من که تمومش کردم رفت الآن فارکرای ۴ رو دارم بازی میکنم.

 29. ارسلان می‌گوید

  یه سوعال بعد از پایان بازی (اگه دوستاتو انتخاب کنی ) بازم میتونی به گشت گزار در جزیره بپردازی؟

 30. امیر محمد می‌گوید

  سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون می خواستم بدونم چجوری میشه قفل سلاح های دیگرو باز کرد خیلی ممنون میشم اگه زود جواب بدین

 31. nima می‌گوید

  مسخرست بازیش چیه باید بری حیون شکار کنی اسمشو میزاشتن شکار حیوانات اونی که این بازیو به عنوان بهترین بزای انتخاب نکرد حق داشت چون چرته

  1. parsa می‌گوید

   عزیزم مثلا تو مپت میگه چه مناطقی چه حیواناتی داره شکار حیوان نیست که مثلا داری راه میری تو جنگل اونجام محل حیوانات گربه سانه بعد یهو میبینی یه پلنگ میپره روت باید بکشیش یا فرار کنی اصا مراحلش ربطی به حیوانات نداره خیلی قشنگه حتما بازی کن

 32. Chris می‌گوید

  با عرض سلام به مدیر سایت ببخشید یه سوال داشتم که چطور میشه تو فار کرای ۳ کمان گرفت چطور میشه پیدا کرد ممنون میشم جواب بدید با تشکر ؟

 33. بهزاد می‌گوید

  سلام.روی ویندوز۸٫۱اجرا میشه؟

  1. .... می‌گوید

   آره

 34. محمد می‌گوید

  سلام من توی مرحله ی طلای سیاه موندم اونجایی ک با سم ب یک اردوگاه حمله میکنیم و دربخش های مختلفش بمب جاسازی میکه و بشکه های نفت رومنفجرمیکنه لطفا کمکم کنین

 35. حسین زارع مویدی می‌گوید

  خداوکیلی قشنگ ترین بازی بود که تو عمرم دیدم

 36. نوید می‌گوید

  اینقد بازی خوب بود که اشکم در اومد شاید بهترینبهترین نسخه فارکری شاهکار بود من که عاشق این هستم ا ز ۴ هم بهتره.

 37. babak می‌گوید

  سلام ببخشید من تو بازی فار کرای ۳ اون سه تا جای اسلحه اضافی رو نمیدونم برم کجا و بازشون کنم میشه لطفا کمکم کنید من نمیدونستم با همین یک اسلحه رفتم جلو حالا هم یک جدایی گیر کردم و به اسلحه بیشتری نیاز دارم کمکم میکنید

 38. نیما می‌گوید

  اقا من یه مرحله هست که سیترا یه معجون میده بعد توهم میزنه یه غول سیاه میاد غول و میکشم بعد ۳ نفر مثل وحشی ها به سمتم حمله میکنن چیکار کنم ؟

 39. مرتضی می‌گوید

  سلام ببخشید من یه مشکل دارم مال من سیو رو می خوای باز کنی ارور میده چیکار کنم

 40. amir king می‌گوید

  سلام
  تورو به خدا جوابم رو بدید چجوری میتونم تفنگ.های بیشتری باز کنم من یه با تا اخر رفتم نمیدونستم دوستم روکشتم الان.دوباره بازی میکنم….. فار کرای عالی هست

 41. mahdi می‌گوید

  سلام دوستان چرا وقتی داخل بازی میخواد راهنمایی کنه و یه دکمه رو نشون میده اون دکمه که نشون میده سفیده؟ لطفا کمک کنید.

 42. saeedok می‌گوید

  با سلام ببخشید چطوری چند تا سلاح حمل کنیم من همه ی مراحلو با یک تفنگ رفتم الان دارم مراحل فرعی رو میرم میخوام چندتا اسلحه داشته باشم لطفا کمکم کنید تشکر

  1. محمدرضا می‌گوید

   باید کیف اسلحتو اپدیت کنی

  2. محمدرضا می‌گوید

   باید کیف اسلحتو ارتقاع بدی دوست عزیز

 43. yazdan می‌گوید

  میگما حرکت mash رو با چه دکمه ای میزنن؟

 44. arman می‌گوید

  من که عشق far cry 3 هستم

 45. Mamad می‌گوید

  سلام به دوستان.دوتا سوال دارم.اول اینکه چجوری باید۴ تا اسلحه همزمان داشته باشم؟
  دوما اینکه من تو یه مرحله هستم که یه قول افسانه ی سیاه از بالای خونه میاد که با تیرکمون میکشم .بعدش دوتا شبه شمشیر دار میان دنبالم هرچی میکشمشون بازم میان .بعد میمیرم دوباره باید از اول قولرو بکشم.لطفا راهنمایی کنید

 46. مرتضی می‌گوید

  سلام به همه من یه مشکلی که دارم فقط یه اسلحه دارم و جای اسلحه های دیگر قفل است من برای باز کردن این قفل ها باید چیکار کنم

  1. Mahdi می‌گوید

   شما باید حیوان هایی که میگه رو شکار کنی و ازشون skin تهیه کنی بعد با اینا میتونی واسه خودت تجهیزات بگیری که تفنگ بیشتری داشته باشی

 47. sivan می‌گوید

  سلام من این بازی رو گرفتم خیای خوشم اومده میخواستم بدونم ایا این بازی صحنه دارد

  1. Mahdi می‌گوید

   فقط یکجاش ولی نه خیلی

 48. Mahdi می‌گوید

  سلام. آقا اطلاعات اشتباه به مردم ندین. محل بازی توی سوماترا در اندونزی هستش نه تو آمریکا!!! از زبونشون معلومه که آمریکایی نیستن.

 49. ففففغ می‌گوید

  سلام به همگی. کسی در مورد دیالوگای این بازی چیزی میدونه که از کجا میشه پیداشون کرد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

يك بازي با ژانر اكشن - اول شخص - جهان باز و ماجراجويي كه ماجراي مرموز و داستاني خوب را به تصوير مي كشد.