متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بیشتر از ۱۰۰ چاپگر اپسون از فن آوری AirPrint کمپانی اپل پشتیبانی می کنند

12345 (بدون نظر)
Loading...
74

welcome_airprint

طبق اعلام رسمی اپسون، ۱۰۵ مدل از چاپگر های اپسون در سرتاسر جهان، در حال حاضر از فن آوری AirPrint کمپانی اپل پشتیبانی می کنند. این فن آوری به کاربر اجازه می دهد تا ایمیل ها، عکس ها، صفحات وب، مدارک و متون دیجیتالی خود را مستقیماً از طریق ابزار های iPad، iPhone و iPod touch، بدون نیاز به هیج برنامه، درایور و یا اتصال های سیمی و کابلی چاپ کنند.
تولید چاپگر های اپسون که از فن آوری AirPrint پشتیبانی می کنند، نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد افزایش داشته است. این موضوع، توجه اپسون به مقوله “چاپ از راه دور” را نشان می دهد. اپسون “چاپ از راه دور” را تنها یک ویژگی تبلیغاتی نمی داند و از اهمیت گسترش و فراگیر شدن این موضوع آگاه است.

airprint1_600x450
AirPrint یکی از فن آوری های کمپانی اپل است که در حال حاضر در سطح وسیعی از برنامه های این کمپانی مانند Mail، Photos، Safari، iBooks و بسیاری از اپلیکیشن هایی که در فروشگاه App Store ارایه می شوند تعبیه شده است. از همین رو در هنگام استفاده از تک تک این برنامه ها می توانید محتوای دیجیتالی خود اعم از متن و عکس را از طریق چاپگر های پشتیبانی شده به چاپ برسانید.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
 1. Cina می‌گوید

  چه باحال!
  ولی ای کاش درباره نحوه کارکرد این تکنولوژی بیشتر توضیح میدادین. اینکه از چه روشی دقیقا واسه ارسال به چاپگر استفاده میکنه!؟

 2. سامانه پیامک می‌گوید

  سلام
  سایت خیلی مفیدی دارید
  موفق باشید …

  http://www.ICTPishro.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طبق اعلام رسمی اپسون، 105 مدل از چاپگر های اپسون در سرتاسر جهان، در حال حاضر از فن آوری AirPrint کمپانی اپل پشتیبانی می کنند. این فن آوری به کاربر اجازه می دهد تا ایمیل ها، عکس ها، صفحات وب، مدارک و متون دیجیتالی خود را مستقیماً از طریق ابزار های iPad، iPhone و iPod touch، بدون نیاز به هیج برنامه، درایور و یا اتصال های سیمی و کابلی چاپ کنند.