تخفیف ویژه مودم‌های USB وایمکس ایرانسل به مناسبت روز ارتش

تخفیف ویژه مودم‌های USB وایمکس ایرانسل به مناسبت روز ارتش
  • 1392/1/26
  • محسن پاك نيت
  • 1

ایرانسل از تخفیف 33 درصدی مودم‌های USB وایمکس خود به مناسبت فرارسیدن روز ارتش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تخفیف 33 درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل مشمول متقاضیانی در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی و شهرهای لواسان، قرچک، اسلام شهر، شهریار و ورامین در استان تهران و نیز شهرهای اندیمشک، دزفول و آبادان در استان خوزستان می‌شود  که در روزهای 28 و 29 فروردین 92 نسبت به ثبت‌نام سرویس وایمکس با مودم USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت 5 روز انجام دهند.

در این بازه زمانی، مودم‌هایUSB وایمکس ایرانسل به همراه سامانه تقویت کننده با 33 درصد تخفیف به قیمت 80هزار تومان عرضه خواهد شد. در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردند.

ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت به نشانی  www.irancell.ir،  فروشندگان مجاز منتخب و مراکز خدمات ایرانسل امکان پذیر است

irancell-modem-discount

پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سرویس ارسال شارژ با شماره گیری کد دستوری، پرداخت تلفنی با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و یا مراجعه به شعب بانک‌های عامل امکان‌پذیر است.

براساس این گزارش، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز از طریق شماره 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و یا 09377070000 برای تماس از سایر خطوط، با کارشناسان مرکز تماس شبانه‌روزی وایمکس ایرانسل تماس بگیرند.

/پايان خبر/

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. ناراحت نشی!!!!!— حالا چون خودت ایرانسل داری دلیل نمیشه دَم به ساعت تبلیغ ایرانسل رو بکنی—-ما وقتی میایم تو گویا آی تی دوست داریم اخبار تکنولوژی ببینیم نه اینکه شما هر چند روز یه بار بیای و صحبت از کارهای ایرانسل رو بکنی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *