متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رونمایی سونی از جزییات 4 PlayStation

12345 (بدون نظر)
Loading...
71

در ماه فوریه شرکت سونی به طور رسمی نسخه چهارم کنسول PlayStation را معرفی کرد. البته در آن زمان فقط به برخی از مشخصات اشاره شد و بسیاری جزییات از جمله تصاویر کامل کنسول ناگفته باقی ماند. اما حال هم زمان با برگزاری همایش E3 سونی اقدام به رونمایی کامل از محصول خود کرده و بسیاری از اطلاعات مربوط به آن فاش نموده است.

gsmarena_001

طراحی دستگاه نسبت به نسل قبلی کمی تغییر پیدا کرده است و به جای استفاده از لبه های خمیده ، شاهد استفاده از سطح های یکپارچه و وجه های مسطح می باشیم. از بین رفتن خمیدگی ها باعث شده است که طراحی آن به نسخه دوم این خانواده شباهت پیدا کند.

gsmarena_002

در قسمت جلویی دستگاه دو ورودی USB 3.0 تعبیه شده است. هم چنین پورت های دیگر نیز همانند Ethernet و HDMI بر روی آن قرار دارد. قیمت آن در خاک آمریکا 399 دلار و در اروپا نیز 399 یورو می باشد. به طور پیش فرض یک کنترل در جعبه قرار داده شده است و اگر قصد خرید کنترل دومی را نیز داشته باشید باید مبلغ 59 دلار را پرداخت کنید. PS Camera نیز یکی دیگر از وسایل جانبی قابل خرید آن میباشد.

+ منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در ماه فوریه شرکت سونی به طور رسمی نسخه چهارم کنسول PlayStation را معرفی کرد. البته در آن زمان فقط به برخی از مشخصات اشاره […]