متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پایان کار رسمی گوگل ریدر و فرصت دو هفته ای گوگل به کاربران

12345 (بدون نظر)
Loading...
41

Google-Reader-Officially-Dead-Users-Have-Two-More-Weeks-to-Get-Their-Data-Out

سرویس گوگل ریدر که تا ساعاتی پیش هم در دسترس بود، رسما و طبق برنامه‌ی زمانبندی شده، به کار خود پایان داد و دیگر سرویس دهی نخواهد داشت. اکنون کاربرانی که به آدرس google.com/reader بروند، با صفحه ای روبرو خواهند شد که درباره بسته شدن این سرویس توضیح می دهد. البته گوگل به کاربران دو هفته فرصت داده است تا از اطلاعاتی که روی این سرویس داشته اند پشتیبان گیری کنند.

گوگل در این صفحه نوشته است: گوگل ریدر تعطیل شده است. می خواهیم از همه‌ی طرفداران وفادارمان تشکر کنیم. می دانیم که ممکن است شما با این تصمیم موافق نبوده باشید. اما امیدواریم که از دیگر سرویس های جایگزین بیشتر از ریدر لذت ببرید.

به نظر نمی رسد که کاربری از این خبر تعجب کرده باشد. چون به صورت مدام در طی سه ماه گذشته در مورد تعطیلی گوگل ریدر صحبت شده بود و خود گوگل هم به کاربران هشدار داده بود.

اما با این حال کاربرانی که هنوز از اطلاعات موجود روی این سرویس پشتیبان گیری نکرده اند، دو هفته‌ی دیگر فرصت خواهند داشت تا از طریق سرویس گوگل تیک‌آوت پشتیبان گیری کنند. گوگل تیک‌آوت فقط فیدها و دسته بندی ها را برای شما ذخیره خواهد کرد.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرویس گوگل ریدر که تا ساعاتی پیش هم در دسترس بود، رسما و طبق برنامه‌ی زمانبندی شده، به کار خود پایان داد و دیگر سرویس […]