اپلیکیشن های گوگل ؛ دیگر از IE9 پشتیبانی نمی کنند !

اپلیکیشن های گوگل ؛ دیگر از IE9 پشتیبانی نمی کنند !
  • 1392/8/15
  • سهیل دارائی
  • 1

05

طبق اعلام رسمی کمپانی گوگل ؛ از هفته های آینده هر گونه پشتیبانی گوگل از مرورگر IE 9 برای همیشه متوقف خواهد گشت ! این اعلام رسمی ؛ در وبلاگ رسمی گوگل ؛ Google Apps blog درج گشته است.در متن ارائه شده از گوگل ؛ قسمت جالبی وجود دارد ! گوگل اعلام داشته است که بر طبق سیاست های کاری جدید خود در زمینه پشتیبانی از مرورگر ها ؛ قصد دارد آخرین ورژن و یا یک ورژن قبل ترِ همه مرورگرها ( مرورگرهای چون ؛ فایرفاکس ؛ سافاری و اینترنت اکسپلورر) را پشتیبانی نماید.

05

حتی این سیاست جدید کمپانی گوگل ؛ به مرورگر خود این کمپانی ؛ یعنی گوگل کروم نیز رحم نکرده است و تنها آخرین ورژن موجود از مرورگر گوگل کروم را مورد ساپورت خود قرار می دهد.البته باید اذعان کنم که مرورگر گوگل کروم به صورت اتوماتیک خود را به روز رسانی می نماید و جای نگرانی وجود ندارد. جالب است بدانید که زین پس ؛ کاربران اپلیکیشن ها و سرویس های کمپانی گوگل (اپلیکیشن هایی چون Gmail, Docs و …) که از مرورگرهای ساپورت نشده این کمپانی استفاده می نمایند ؛ همیشه پیغام اخطاری مبنی بر احتمال بروز حفره و رخنه امنیتی را مشاهده خواهند کرد !

01.

 با توجه به این اقدام کمپانی گوگل ؛ باید نتیجه گرفت که دیگر خبری از تست اپلیکیشن های این کمپانی بر روی مرورگر IE 9 نیست.اگر به خاطر داشته باشید ؛ کمپانی گوگل در اقدامی مشابه ؛ در پایان سال 2012 میلادی اعلام نمود که از مرورگر IE 8 دیگر ساپورت نخواهد کرد.

» منبع: neowin «

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. به نظرم میتونه بهترین خبر برای طراحان وب باشه
    چون وقتی گوگل از این اپلیکیشن های قدیمی پشتیبانی نکنه تقریبا میشه گفت یعنی روبه مرگ رفتنشون…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *