اسمارت فون Passport بلک بری، چند ضلعی عجیب !

اسمارت فون Passport بلک بری، چند ضلعی عجیب !
  • 1393/4/17
  • سهیل دارائی
  • 0

اسمارت فون Passport، جدیدترین اسمارت فونی است که توسط برند بلک بری در ادامه سال 2014 روانه بازار خواهد شد.بدون شک در نگاه اول، ابعاد ظاهری و شکل جالب طراحی بدنه Passport بلک بری توجه ما را به خود جلب خواهد کرد.
در تازه ترین اظهارات بلک بری در رابطه با ساخت این اسمارت فون، آن هم با این ظاهر چهار گوش (چند ضلعی)، رد پای توجه این برند به کارمندان، شاغلان دفاتر کاری و به طور کل در اصطلاح به افراد مشغول در کسب و کار (business) دیده شده است.

BlackBerry

جالب است بدانید که بلک بری مدعی شده است که طراحی بدنه اسمارت فون های مطرح امروزی، شاید برای تماشای فیلم های ویدئویی، سروکله زدن در شبکه های اجتماعی و چت کردن مناسب باشد اما به هیچ وجه طراحی آن ها برای محیط های کاری چنگی به دل نمی زند!

اگر کمی به ظاهر عجیب اسمارت فون Passport بلک بری، عمیق تر نگاه کنیم خیلی زود متوجه خواهیم شد که این اسمارت فون برای مطالعه و خواندن متون و اسناد متنی بسیار کارا به نظر می رسد.چرا که صفحه نمایش مربع شکل و چهارگوش آن پنهای بیش تری در هنگام نمایش در اختیار کاربر قرار می دهد و عملا کاربر را از مراجعه به سمت چپ و یا راست مطالب هنگام مطالعه بی نیاز خواهد کرد.

BlackBerry

حتی کار به ارائه آمار و ارقام نیز رسیده است و بلک بری در دفاع از این سبک طراحی، اذعان داشته است که دیگر اسمارت فون های امروزی، تنها 40 کاراکتر متنی در یک خط را برای کاربر نمایش خواهند داد ولی با توجه به سبک طراحی منحصر به فرد اسمارت فون Passport، شصت کاراکتر متنی در یک خط پیش روی چشمان کاربر خواهد بود.

نظر شما در رابطه با این نوع طراحی بدنه اسمارت فون چیست؟!

» منابع : slashgear و engadget «

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *