متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

به طور متوسط کاربران اندروید 95 اپلیکیشن دارند که تنها از 35 اپلیکیشن استفاده می کنند!

12345 (بدون نظر)
Loading...
1

gsmarena_001 (8)شما چه تعداد اپلیکشین نصب شده روی اسمارت فون اندرویدتان دارید؟ با توجه به گزارشی که یاهو منتشر کرده است کاربران اندروید بیش تر از 95 اپلیکیشن روی گوشی خود دارند که تها حدودا از 35 اپلیکیشن آن ها استفاده می کنند و از اپلیکیشن باقی مانده تنها یک یا چند بار استفاده می شود.

حال از چه برنامه های زیاد استفاده می شود؟ اکثر کاربران روز خود را با اپلیکیشن weather بریا چک کردن آب و هوا آغاز می کنند و دیگری اپلیکیشن جهت یابی برای پیدا کردن آدرس های مورد نظر است.

اپلیکیشن های تماس و اس ام اس  هم که به طور معمول از آن ها استفاده می شود و همچنین فیسبوک هم از دسته اپلیکیشن های پر کار است.

gsmarena_002 (3)

همانطور که گفته شده به طور متوسط 100 اپلیکیشن در هر اسمارت فون وجود دراد و روزانه کاربران 100 بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنند که بسیاری از آن ها بی استفاده است. به نظر شما دلیل این کار چیست؟ اسمارت فون اندرویدی شما چند اپلیکیشن دارد؟ آیا همه آن ها برای شما استفاده دارد؟

gsmaren

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. ابوالقاسم رخشانی می‌گوید

    90 برنامه نصب دارم که فقط 10 برنامه مورد استفاده ام هست درست گفته.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما چه تعداد اپلیکشین نصب شده روی اسمارت فون اندرویدتان دارید؟ با توجه به گزارشی که یاهو منتشر کرده است کاربران اندروید بیش تر از […]