متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کنترلر ایکس باکس وان در ماه نوامبر برای ویندوز عرضه خواهد شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

Windows-Xbox-One-Controller

همانطور که اطلاع دارید قرار بود که شرکت مایکروسافت کنترلر ایکس باکس وان را برای کامپیوتر های شخصی عرضه نماید. اکنون این شرکت کابل جدید کنترلر ایکس باکس وان را معرفی کرده است که در ویندوز پشتیبانی می شود.

کنترلر سیمی ایکس باکس وان از دو نسخه قدیمی ویندوز یعنی ویندوز 7 و ویندوز 8.1 پشتیبانی می کند همچنین می توان از این کابل در کنسول ایکس باکس وان نیز استفاده کرد. کنترلر ایکس باکس وان به علاوه کابل آن در ماه نوامبر سال جاری با قیمت 60 دلار عرضه خواهد شد.

گفته شده است که این کنترلر برای کامپیوتر های شخصی دوباره از نو طراحی خواهد شد، شکل و ظاهر آن همان خواهد بود اما دکمه ارتباط برقرا کردن با دستگاه مورد نظر تغییراتی خواهد کرد، همچنین گفته شده است که می توان از آن با دو نوع سیمی و بی سیم در کامپیوتر های شخصی استفاده کرد.

نصب درایور این کنترلر در کامپیوترهای شخصی به یک رم 128 مگابایتی و 150 مگابایت حافظه خالی نیاز دارد، برای کسب اطلاعات بیش تر درباره این پروژه مایکروسافت می توانید به فروشگاه آنلاین مایکروسافت مراجعه کنید.

Microsoft

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همانطور که اطلاع دارید قرار بود که شرکت مایکروسافت کنترلر ایکس باکس وان را برای کامپیوتر های شخصی عرضه نماید. اکنون این شرکت کابل جدید […]