متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Plastic می خواهد تبدیل به تنها کارت اعتباری شود که تمامی نیازهای شما را برآورده می کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
72

کیف جیبی چاق شما باید با plastic آشنا شود! کارتی که به ادعای سازندگانش جایگزینی برای کارتهای اعتباری، هدیه  و … است. کارت هایی که شما هم اکنون از وجود تعداد زیاد آنان ناراضی هستید.

plastc-lede

این کارت می تواند از طریق بلوتوث (بر روی گوشی همراه) اطلاعات کارت های نامحدودی را ذخیره کند. (Plastic به تنهایی برای 20 کارت حافظه دارد) این نرم افزار همچنین اطلاعات تراکنش های شما را ذخیره خواهد کرد.

آیا این روش برای شما آشناست؟ ممکن است برخی از شما با Coin که 2013 معرفی شد آشنایی داشته باشید. مثل Plastic این دستگاه هم قادر است تمام کارت هایی را که شما نیاز دارید ذخیره کند. اما خبر بد این است که عرضه تجاری Coin به دلیل سرافراز نشدن آن در تست های Beta تا سال 2015 به تعویق افتاده است.

در ایالات متحده نصب چیپ هایی که قابلیت این کارت ها را دارند آغاز شده است. کارت Plastic هم اکنون بر روی سایت سازنده اش با قیمت 155 دلار (55 دلار گرانتر از Coin) قابل سفارش است و به نظر می رسد که تا تابستان 2015 به دست مصرف کنندگان برسد.

منبع Engadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیف جیبی چاق شما باید با plastic آشنا شود! کارتی که به ادعای سازندگانش جایگزینی برای کارتهای اعتباری، هدیه  و … است. کارت هایی که […]