پرچم هکرهای ایرانی در حمله به امریکا بالاست!!!

پرچم هکرهای ایرانی در حمله به امریکا بالاست!!!
 • 1393/9/22
 • E. hikayesi
 • 41

FBI درباره حمله هکرهای ایرانی در مقیاس بزرگ ، هشدار جدی داد.

در حالی که هنوز بحث بر سر عملیات ساطور در پلیس سایبری امریکا ادامه دارد، FBI نسبت به حملات جدید هکرهای ایرانی هشدار داد.عملیات ساطور به بیان شرکت های امنیتی امریکا، نام عملیاتی است که طی دو سال گذشته توسط هکرهای ایرانی برای تخریب زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری ایالات متحده پیاده سازی شده است. که البته تا حدود زیادی هم موفق بوده است.

به گزارش رویترز، FBI در یک گزارش محرمانه اسنادی را مبنی بر شروع حمله های جدید هکرهای ایرانی در مقیاس بزرگ به دست آورده است که هدف اصلی آن صنایع دفاع، آموزش و پرورش و انرژی ایالات متحده است.

بر اساس این گزارش حملات از دو نقطه در داخل خود امریکا شروع شده است که در پی آن پلیس امنیت سایبری امریکا اقدام به تهیه یک لیست از مظنونین کرده است.

screen-shot-2014-10-17-at-8.40.25-am-100525586-primary.idge

شرکت امنیتی سایلنس Cylance، که برای اولین بار متوجه حمله سایبری عملیات ساطور شده بود،حملات جدید را بسیار بزرگتر و مخرب تر از عملیات قبلی می داند و به شرکت های بزرگ امریکا هشدار جدی داده است. به گفته مقامات این شرکت هکرهای ایرانی به قصد سرقت اطلاعات و تخریب ،زیرساخت های حیاتی سازمان های مورد حمله خود را مورد هدف قرار می دهند.

مقامات دولت امریکا دخالت کشورهای خارجی را در حملات اخیر و امکان نفوذ آنها را در زیرساخت های نرم افزاری این کشور رد کرده اند که البته با توجه به سابقه عملیات ساطور و موفقیت های هکرهای ایرانی در حملات سایبری و همچنین گمانه زنی هایی که در مورد حملات سایبری بر روی سیستم های نیروی دریایی ایالات متحده صورت گرفته بود، فعلا ایران پرچمدار این حملات به نظر می رسد.

با کمی جستجو در سایت های خبری وابسته به دولت امریکا و یا سازمان های امنیتی این کشور، هراس و ترس از هکرهای ایرانی در حملات سایبری کاملا مشهود است. امروز نیز خبرگزاری های زیادی از جمله رویترز، واشنگتن پست و نیویورک تایمز تعدادی از خبرهای روزانه خود را به قدرت نفوذ هکرهای ایرانی اختصاص داده بودند.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 41 دیدگاه
 1. اين افتخاره الان؟ خجالت آوره كه با همچين تيترى اين موضوع رو نوشتين، اين كار ها غير اخلاقى و غير قانونى هستن! دقيقا مثل اينه كه كسى در كشور ما بمب گذارى كنه! براتون متاسفم

  1. حالا اگه هکر های آمریکایی به ما حمله کرده بودن، حتما می گفتی ببین چقدر پیشرفته و باهوش این آمریکایی ها!

  2. سلام
   در جواب به اون دوست عزیز که این خبر رو افتخار نمی دونست بگم که حمله و تهاجم به دشمنی که نمی خواد سر به تن ما ایرانی ها باشه معلومه که افتخاره.

  3. مطمئنی اونهایی که نمیخواهند سر به تن ما نباشه آمریکاییها هستند!؟ فعلا که روسها و چینیها با همکاری عوامل فرصت طلب داخلی بیشتر با ملت مظلوم ایران امروز صفا میکنند!
   در ضمن چند تا از کالاها و خدمات ایران تونسته حتی نیم درصد بازارهای رقابتی جهان را تسخیر کند که حالا به حملات هکری و تخریبی افتخار میکنید آن هم درحالی که طرف مقابلتان خیلی به ندرت از قدرت بسیار گسترده خودش تعریف میکند! هیچوقت شده است فکر کنید چرا کشور با قدرت فراوان اقتصادی و نظامی ایالات متحده اینقدر فعالیتهای تهاجمی علیه خودش را بزرگ جلوه میدهد!؟

  4. بنیام جان، اینکه روسیه و چین دارن سوء استفاده های زیادی از اقتصاد و سیاست ایران می کنن درست، ولی این دلیل نمیشه دشمنی آشکار و واضح امریکا رو با خودمون نبینیم. هنوز بحث انرژی هسته ای تموم نشده دارن بحث حقوق بشر رو پیش میکشن تا سریع بعد از توافق هسته ای مرحله بعدی بازی شون شروع بشه. این یعنی دشمنی. و وقتی به دشمن حمله نکنی تا دم در خونه که هیچی تا توی خونه ات هم میاد

  5. آقای امید سلطانی
   چرا باید با ایالات متحده رابطه نداشته باشیم!؟ چرا دشمنی!؟ کشوری که برای اکثر دانشمندان و کارآفرینان جهان دارای جاذبه است، مطمئن باش منطقیتر از کشورهای بسته و فرصت طلبی چون چین و روسیه است. مشکل ایران افکار مخرب کوته بینانه ای است که اجازه صحبت را نیز به روشنفکران منتقد و مخالف نمیدهند.
   اسکله های نفتی که زیر آب رفتند کار آمریکا بود یا عوامل داخلی!؟ سرمایه گزاری توتال و شل در صنعت نفت و سرمایه گزاری زیمنس در نیروگاهای سیکل ترکیبی گاز مهم هستند یا سرمایه گزاری تکنولوژی ضعیف روسیه در نیروگاه اتمی!؟ آن هم در حالی که روسیه بعد از حادثه چرنوبیل برای خودش هم نیروگاه اتمی نمیسازد!؟ گیرم چهار تا استعداد ایرانی به بعضی از سایتها حمله کنند، آخر این دشمنی چه سودی برای منافع ملی دارد؟ با این کار چند تا برند معروف ایرانی به جهان معرفی شد!؟ با این سیاستها جز اینکه فرصت طلبها و احمقها فاتحه ایران را بخوانند چه منفعتی نصیب ایران خواهد شد؟

  6. الان اگه آمریکا این کارو کرده بود بازم همینو میگفتی؟

  7. حالا انگار تا حالا یانکی ها این کارو نکردن !!!!

   پس حمله استاکس نت به تاسیسات ما چی بود ؟!

  8. دوست عزیز Unknown.متاسفانه عده ای این مسایل را نمی ببیند و برای من که یک ایرانی هستم بالاترین افتخاره که بتونیم این کشور زور گو ، را به هر شکلی شده شکست بدهیم.

  9. خیلی وطن فروشی ………. تقی نقی وقتی اونا به ما حمله کنن افتخاره.اما وقتی ما هک کنیم شدیم بدترین آدمای جهان و اسم ما بد در میره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!وطن فروش.تقی نقی

  10. منم موافقم . این کار اخلاقا درست نیست و تفاوتی با دزدی و شرارت نداره . چه ایرانیها با آمریکا بکنند یا بالعکس.

  11. سلام – مقابله به مثل جرم نیست امریکا برنامه nsa رو چند سال پیش برای جاسوسی از کل جهان فعال کرده / امریا از تمام ترافیک انتقالی من و شما در حال شنود است هر اقدامی . سرچ . و غیره این عمل غیر قاونی تر از هک با استفاده از حمله داس است حمله داس فقط سرویس رو برای مدتی متوقف میکنه ولی سرقت اطلاعات پیامد بدتر از اینها داره

 2. در پاسخ به تقی :
  اطلاعات همیشه یکی از ارکان رقابت و میدان جنگ بوده و هست. چینی ها همواره در حال حمله کردن به امریکا هستن. گرچه نمیتونه افتخار باشه اما غیر اخلاقی و غیرقانونی صفت مناسبی برای این نوع حملات نیست. نمیشه بشینی و بگی این کار غیر اخلاقیه. شما باید دشمن خودت رو بشناسی و ازش اطلاعات داشته باشی

 3. آقا تقی، مثل اینکه یادت رفته اولین حمله دولتی سایبری دنیا رو همین امریکایی ها و به صورت کاملا دولتی و رسمی رو تاسیسات هسته ای ایران انجام دادند. چطور واسه اونا افتخاره؟؟؟
  البته نمیگم هر کار بدی که بقیه می کنند ما هم انجام بدیم ولی این یه دفاعه، نه حمله، دفاع سایبری.

  1. هر کسی اشتباه کرد ما هم نباید تلافی کنیم که .مثل این میمونه که کار اشتباه رو با اشتباه جواب بدی.

 4. بله افتخاره. انگار ویروس استاکس نت رو یادتون رفته که چقدر به تجهیزات هسته ای ما خسارت وارد کرد
  تو جنگ اگه بهت حمله کنن تو هم باید حمله کنی تا بدونن میتونی و ضعیف نیستی
  تو این زمونه هم جنگ سایبری وجود داره.

 5. الان خوشحال بشیم؟ خرابکاری هیچوقت خوشحالی نداره.. آدم خرابکار هم جاش تو زندانه نه اینکه بگیم پرچمش بالاست..
  اگر قراره جنگ سایبری هم باشه بهتره بین ارگان های دولتی باشه نه اینکه به مردم کشیده بشه.. الان این زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری به هر طریقی به مردم عادی هم خسارت میزده؟ اگر جواب بله هست که از نظر من دیگه از جنگ تبدیل شده به عقده فراکنی..

 6. اولا که این افتخار نیست! البته تعجبی هم نداره توی مملکتی که ارزش ها تبدیل به ضدارزش و جنایات و دزدی ها تبدیل به ارزش شدن، چنین خبری هم مایه ی مباهاته!
  بعدشم ایران هیچ نیروی قوی توی هک و سیستم ها کامپیوتری نداره و در کل هیچ چیز خاصی هم نیستن. هر کاری هم که قبلا انجام شده مهندسان روسی یا چینی با یه پول هنگفت برامون کردن بیخود جو ندید!

  1. اتفاقا ایرانی ها تو دزدی و کلاهبرداری پرچم دارن همچنین تو علوم کامپیوتر و شبکه خیلی ماهر هستن بر خلاف اون چیزی که ما فکر می کنیم پس شما بی خودی جو نده!

  2. بله افتخاره.طبق یه سری گزارشات اگر ویروس استاکس نت موفق به نابودی نیروگاه نطنز می شد کل استان اصفهان آلوده به رادیو اکتیو می شد.
   از این موضوع گذشته چرا همیشه کار های آمریکایی ها خوبه کار ما بد.اگر آمریکاییا به ایران این طور حمله می کردن ما بعضی از مردم می گفتن:”چه علم بالایی دارن این آمریکایی ها” اما حالا می گن:”این افتخار نیست”.
   کی می گه این قدرت زیادی نداره.اگر یه ذره از امنیت اطلاعات سر در بیاره می دانه که یکی از دو ارتش قدرتمند سایبری دنیا به اعتراف خود سیا ایرانه.

 7. چرا مسابقه هک نمیزارن ؟
  اونوقت معلوم میشه کی قوی تره
  چرا به ایران تهمت میزنن ؟
  انواع هک داریم کدومش ؟
  تعجب میکنم تنهاکلمه هک میگن !!!!
  به نظر من ویروس استاکسنت از طریق لبتاب های بندر واستوک وارد ایران شد تا معلوم نشه از کجا وارد شده من قبلش اینو تو لبتاب دوستم دیده بودم و هیچ آنتی ویروسی نمیشناختش به دوستم گفتم لبتابش ویروسیه

 8. تو دنیای پیشرفته ای داریم زندگی میکنیم و واقعا جای تاسف داره بعضی از دوستان چشمشون رو به سمت حقایق بستن و خودشون رو به کوری زدن

  زنده باد ایران

 9. جنگ امروز جنگ توپ و تانک نیست ، جنگ سرده ! که یکی از میادین این جنگ ، همین فضای سایبر هست. حمله به کشوری که خودرا مالک اینترنت میداند و رصدخانه های امنیتی عظیمی جهت ردگیری هرنوع اطلاعات بنا کرده …. و . . . به نظر من از افتخار هم بالاتره …
  ضمنا اونی که خلافه و بهش میگن هک غیر اخلاقی ، اکثرا در مورد مقاصد شخصی استفاده میشه نه مقاصد ملی!

 10. واقعا باعث شرم و خجالته که بخواهیم حملات هکری به کشوری مثل آمریکا داشته باشیم ، این نشون دهنده ذلت و بدبختی ماست … مثل گربه ای که گیر کرده و نمیدونه چیکار باید بکنه و به دیوار پنجه میکشه
  شرم بر ما شرم بر ما

  1. دوست عزیز چرا وقتی اونا به تاسیسات ما که توسط پول همین مردم و زحمت مهندسین با لیاقت کشورمون ساخته شده حمله میکنند ایرادای نداره ولی ما بخواهیم یه کاری بکنیم همه دنیا و متاسفانه از خود کشورمون بسیج میشن که کار شما اشتباه بود.به نظر من یه کم واقعا بین باش .امریکا نه تنها دشمن ما بلکه دشمن بسیاری از کشورها و ملت ها می باشد و تو این چند سال اخیر ببین چند تا جنگ تو کل دنیا را ه انداخته

 11. متاسفم برای امثال شما وطن فروشها و طرف دار دشمن . چطوره براشون فرش قرمز هم پهن کنیم.

 12. حال کردم خدایی دمشون گرم هکرهای ایرانی تک اند و باید بگم که اگه امریکا ابر قدرت هستش به دلیل وجود مهندسین و استادهای ایرانی در امریکا هستش اگه دانشمندان ایرانی اونجا نبودن الان امریکا مثل افغانستان بود

  1. همینطور که ما به آمریکایی ها کمک کردیم ، آمریکاییها هم خیلی جاها باعث پیشرفت ما شدند.
   به این میگن زندگی اجتماعی ، هر انسانی در اجتماع وظیفه ای به عهده میگیره و این ارتباطات کاملا 2 طرفه است.

  2. دانشمندان مهاجر سایر ملل از چین گرفته تا هند و کره و حتی ژاپن که مجموع آنها از دانشمندان ایرانی مقیم آمریکا نیز بسیار بیشتر است فقط یکی از دلایل پیشرفت آمریکا است در واقع وجود مدیران و اقتصاددانها و سیاستمدارهای عاقل در کنار یک سیستم پیشرفته است که باعث ایجاد فضایی بسیار مساعد برای پیشرفت علم و سرمایه گزاری در آمریکا شده است، به طوری که دانشمندان آمریکایی برای رشد روزافزون علم و تکنولوژی در آمریکا کفایت نمیکند و وجود پتانسیل بالای علمی و اقتصاد خصوصی و آزادیهای مدنی باعث جذب دانشمندان سایر ملل میشود.

  1. من که هیچ وقت به دزدی هموطنان افتخار نمیکنم.

 13. آقای بنیام متاسفانه خیلی خوش به دنیا نگاه میکنی تو از اون دسته آدمایی هستی که از یک نفر تعریف میکنن و بعد از اینکه ضرر طرف بهشون وارد میشه میرسن به حرف بقیه بهتره یه کم واقعیت نگر باشید

 14. واقعاً که این آدمایی که مثل آقایان سعید و بنیام و امثالهم فکر می کنند به قول معروف فکر می کنند مرغ همسایه غازه و قرآن کریم از آن به عنوان آدم هایی یاد می کنه که دشمن رو بزرگ و خود را کم می شمارند و هنگامی که دشمنانشان کار های مفیدی انجام میدهند به جای آن که درصدد انجام بهتر از آن کار باشند؛فرار کرده و به کار آن ها غبطه می خورند.
  بله آقایانی که می گویید در ایران دزدی و ضد ارزش ها ، ارزش و یه عده آدم عقاید عقب مونده ای دارند و این دلیل عقب موندگی ماست گوش کنید: وضعیت ما در دین ، خانواده ،اجتماع ، ارزش ها از همه ی دنیا بهتره مخصوصا از آمریکایی ها که در آنجا بنیاد خانواده ها سست که هست ؛سست هم می کنندش و ترویج فساد وفحشا که یاعث شکست شان در آینده می شود هم انجام می دهندو حتی به دین تحریف شده خودشان هم عمل نمی کنند و……….
  پس حالا ما بهتریم یا آن ها که کشوری اسلامی هستیم؟ لابد بسیجی های ما در خیابان های تگزاس با آرپی جی 7 شلیک می کنند؟ کدام کشور به اندازه ایران امنیت دارد که زنان و بچه ها شب ها هم با خیال آسوده در خیابان ها خرکت می کنند؟
  قبل از وطن فروشی و خودفروشی فکر کنید.

  1. آقا امیر
   بر اساس روایتهای مذهبی روز ظهور امام زمان اکثریت بسیار بالای از دانشمندان به سوی سخنان و دعوت آن جناب جذب میشوند، میشود بگویید چرا امروز اکثریت مردم تحصلیکرده، حتی اکثر افراد لایقی که نخبه علمی هم نیستند ولی انسانهای عموما درستکاری هم هستند از ایران به اروپا و آمریکا مهاجرت میکنند و چرا اکثریت دانشمندان جذب ایالات متحده میشوند نه چین تک حزبی و روسیه دولتی-مافیایی کمونیست!؟
   آمارهای مربوط به خانواده و جرم و جنایت هم در کشورهای بسته اصلا درست عنوان نمیشوند مطمئن باش وضعیت کشورهای بسته از لحاظ معضلات اجتماعی و خانوادگی و جرم و جنایت خیلی خیلی بدتر از کشورهای پیشرفته ای است که ابایی از گفتن ایرادات خود ندارند چرا که ساختار این کشورها به صورتی است که به دنبال حل مسئله هستند نه پاک کردن صورت مسئله!
   وطن فروش و خودفروش هم مقدس مآبهای جاهل و فرصت طلبان ریاکاری هستند که یک کشور ثروتمند از لحاظ منابع طبیعی و انسانی که نیازمند به تکنولوژی مدرن و سرمایه گزاری است را به کشوری منزوی و فقیر تبدیل کردند.
   خدا یار همه حق گویان است.

  2. راستی امیر آقا
   از امنیت در کشور گفتید، یادم رفت بگم که همین چند وقت قبل یکی از آشنایان را که زنی تنها و میانسال و بسیار مومن هم بودند در خانه خودش کشتند!
   خداوند مومنان عاقل را دوست دارد.
   موفق باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *