رونمایی HP از سه مدل مانیتور جدید در CES 2015

رونمایی HP از سه مدل مانیتور جدید در CES 2015
  • 1393/10/15
  • نادر عظیمی
  • 0

نمایشگرهای با وضوح بالا امروزه دیگر توسط هرشرکتی معرفی می شود و با گرم شدن بازار این نمایشگرها HP نیز دست به کار شد و از سه مدل مانیتور جدید خود رونمایی کرد. این شرکت در حال گسترش اهداف خود در تولید مانیتورهاست و علاوه بر آن نخستین باری است که از مانیتورهای ۴K,5K رونمایی می کند. همچنین از یک مانیتور فوق پهن منحنی نیز کیفیت ۴k رونمایی کرد.


دو مدل ۴k به نام های Z24s و Z27s هستند که همانطور از نامشان پیداست یکی ۲۴ اینچ و دیگری ۲۷ اینچ است. علاوه بر این نسبت تصویر ۱۶:۹ و کیفیت ۴K دارند. مدل کوچکتر دارای تراکم پیکسلی ۱۶۳ppi و مدل بزرگتر دارای تراکم پیکسلی ۱۸۵ppi است. هریک از مدل های فوق دارای پورت هایی همچون ۴ پورت USB 3.0 ، پورت HDMI و پورت مینی Display است. مدل Z24s با قیمت ۷۴۹ دلار اواخر این ماه منتشر می شود و مدل Z24s با قیمت ۵۴۹ دلار در ماه آپریل عرضه می گردد.

مانیتور ۵k شرکت Hp از دقت تصویر بالایی بهره می برد. نام مدل آن Z27q بوده و سایزش ۲۷ اینچ و ویژگیهایی همچون نسبت تصویر ۱۶:۹ ،کیفیت تصویر ۵K ، تراکم پیکسلی ۲۱۸ppi ، چهار پورت USB 3.0 است. متاسفانه HP صحبتی از پورتهای دیگر نکرده است. این مانیتور از ماه مارس با قیمت ۱٫۲۹۹ دلار دردسترس قرار می گیرد.

نمایشگر منحنی برای نخستین باری نیست که Hp به معرفی اش پرداخت بلکه برای HP نخستین بار بوده و این مانیتور را با نام Envy 34c معرفی کرد. نمایشگر Envy 34c دارای سایز تصویر ۳۴ اینچی، دقت تصویر ۱۴۴۰*۳۴۴۰ و نسبت تصویر ۲۱:۹ است. Hp امیدوار است این مانیتور موجب آسانتر شدن دید کاربرین گردد. همچنین در دو طرف نمایشگر اسپیکرهایی قرار داده شده است. Envy 34c در ماه آپریل با قیمت ۹۹۹ دلار منتشر می شود. Hp علاوه بر این در حال حاضر به فروش مانیتور کوچک منحنی ۲۷ اینچی با قیمت ۳۹۹ دلار می پردازد.

شما می توانید در ادامه تصاویر مانیتورهای جدید HP را مشاهده کنید:

HP_Z27s__Right_Facing.0

HP_Z27q_with_HP_ZBook.0

HP_Z34c_with_HP_Z840_Desktop_Workstation.0

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *