متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

همکاری HP با Bang & Olufsen در تولید محصولات آینده

12345 (بدون نظر)
Loading...
138

شرکت هیولت پاکارد قصد دارد تا در محصولات آینده خود با شرکت صوتی Bang&Olufsen همکاری کند. پیش تر، این سازنده رایانه های شخصی با Beats Audio همکاری داشت که پس از تملک آن توسط اپل، همکاری آنها نیز به پایان رسید.

BeoLab 14’s universal connectivity brings the unmistakable joy of Bang & Olufsen sound to any TV, whether it's Bang & Olufsen or some other brand

اولین محصول HP که در همکاری مشترک با این شرکت تکنولوژی دانمارکی تولید خواهد شد در بهار عرضه می شود. خانواده محصولات HP قرار است از این پس به همراه Spectre، Omen و Envy از شرکت Bang&Olufsen ارائه شوند.

رایانه های شخصی و تبلت های ارزان قیمت پاویلیون HP نیز قرار است از تکنولوژی Play این شرکت استفاده کنند. همین داستان برای محصولات صوتی HP نیز تکرار خواهد شد.

Bang & Olufsen به عنوان شرکتی لوکس تر از بیتس شناخته می شود. بنابراین چنین قراردادی یک قدم به جلو برای HP خواهد بود. با این حال HP می تواند تا انتهای سال ۲۰۱۵ از آرم و تکنولوژی های بیتس استفاده کند.

[منبع: GSMArena ]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت هیولت پاکارد قصد دارد تا در محصولات آینده خود با شرکت صوتی Bang&Olufsen همکاری کند. پیش تر، این سازنده رایانه های شخصی با Beats Audio […]