متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هک اثر انگشت٬ آسان تر از هک رمز عبور

12345 (1 نظر - میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...
3

یک هکر آلمانی به نام Jan Starbug Krissler به تازگی در یک کنفرانس کامپیوتری در شهر هامبورگ آلمان٬ روشی را برای هک اثر انگشت یافته است که بسیار آسان است. تنها باید یک نمونه کپی شده شفاف از اثر انگشت شخص در اختیار باشد.

این هکر می گوید : ” تصویر اثر انگشت یک شخص تنها برای انجام این هک کافی است. ”

در این کنفرانس٬ این هکر توسط یک دوربین استاندارد اقدام به عکس برداری از فاصله سه متری از انگشت یکی از حضار کرد. سپس توسط تکنولوژی VeriFinger ( قطعه ای که اثر انگشت ایجاد می کند ) ٬ اثر انگشت وی را باز طراحی کرد.

در هر حال٬ نیازی نیست که شما نگران این اتفاق باشید. چرا که افراد سرشناس بیشتر هدف اینگونه اتفاقات قرار می گیرند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. ستاره می‌گوید

  اون وقت شما از کجا می دونی که ما سرشناس نیستیم؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. مهدي ده نبي می‌گوید

   من به شما و دیگر کاربران گویا آی تی جسارت نکردم 🙂

   نکته ای بود که ذکر کردم تا کاربران زیاد نگران این امر که نکنه این اتفاق برای اونا هم بیوفته نباشن. در ضمن این تکنولوژی ها تا بیاد وارد ایران بشه٬ راه درازی رو باید طی کنه…

  2. رضا می‌گوید

   سلام
   مهدی جان کاری از این ساده تر نیست نیاز به تکنولوژی و فلانم نداره با یک بند انگشت چسب نواری هم میشه همین کار رو کرد کلا تکنولوژی تشخیص اثر انگشت یک حالت نمادین داره امنیت بیشتر در تکنولوژی تشخیص چشم نهفتست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک هکر آلمانی به نام Jan Starbug Krissler به تازگی در یک کنفرانس کامپیوتری در شهر هامبورگ آلمان٬ روشی را برای هک اثر انشگت یافته است که بسیار آسان است. تنها باید یک نمونه کپی شده شفاف از اثر انگشت شخص در اختیار باشد.