امکان ترجمه توییت ها در توییتر افزوده شد

امکان ترجمه توییت ها در توییتر افزوده شد
 • 1393/11/3
 • مجتبی
 • 2

توییتر یکی از اولین شبکه های اجتماعی پیامرسان اینترنت است. این سرویس که افراد را قادر می سازد تا بتوانند ۱۴۰ کاراکتر پیام از وضعیت یا خبرهای فوری خود به اشتراک بگذارند هم اکنون توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می گردد. اما در بسیاری از اوقات پیش می آید که توییت هایی با زبان های دیگر دریافت می کنیم. در این شرایط شاید یادگیری تمام زبان های دنیا برای پی بردن معنی متون کار بسیار وقت گیر و سختی باشد. در اینجاست که ابزارهای مترجم متن مانند سرویس ترجمه متن گوگل و سرویس ترجمه متن Bing بکار می آیند. اما چه بهتر می شود اگر استفاده از این سرویس ها به صورت یکپارچه در شبکه های اجتماعی مانند توییتر قابل استفاده گردد.

توییتر چند رو قبل خبر داد که به نسخه اندروید و iOS این سرویس به زودی امکان ترجمه توییت ها اضافه خواهد شد. این ترجمه با استفاده از سرویس مترجم Bing مایکروسافت صورت می گیرد. قابلیت یاد شده امکان ترجمه متون توییت ها به زبان های مختلف را می دهد. برای مشاهده توییت مورد نظر خود به زبان های دیگر، بر روی آیکون کره زمین کلیک کرده و متن خود را به زبان دلخواه و ترجمه شده ببینید که در زیر متن اصلی اضافه می گردد.

با اینکه مترجم متن Bing از نرم افزارهای پیشرفته زبان استفاده می کند، در برخی مواقع یک توییت ترجمه شده معنی درستی ندارد و با استفاده از متن اصلی فقط می توان به معنی ان پی برد. این سرویس در حال حاضر ۴۰ زبان مختلف از جمله زبان شیرین فارسی را پشتیبانی می کند.

برای دانلود اپلیکیشن توییتر به این مطلب در گویا آی تی مراجعه کنید.

[منبع: PhoneArena]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
 1. تویتر اگه امکاناتشو بیشتر نکنه شکست میخوره
  از اینستاگرام که عقب افتاد

 2. سلام
  جالب بودخوبیش اینه که به فارسی هم ترجمه میکنه ولی خوب من تاحالا مترجم خوب برایزبان فارسی ندیدم.
  در ضمن سایت خیلی خوبی دارید چند سالی هست سایت شما رو میشناسم امیدوارم موفق باشید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *