متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رونمایی بایواستار از کارت گرافیک GeForce GTX 750 Ti Gaming OC

12345 (بدون نظر)
Loading...
94

شرکت بایواستار از کمپانی های موفق سازنده محصولات سخت افزاری از جمله مادربورد و کارت گرافیک است. این کمپانی به تازگی از کارت گرافیکی براساس کارت GeForce GTX 750 Ti انویدیا به نام GTX 750 Ti Gaming OC رونمایی کرد.

باتوجه به ظاهر کارت این گرافیک نیز ظاهری همچون کارت های گرافیکی پیشین شرکت بایواستار را دارد. بایواستار برای این کارت دو فن خنک کننده ۸۰ میلی متری که شامل هیت سینک یا همان حرارت گیر آلمینیومی جامد است قرار داده تا GTX 750 Ti Gaming OC در هنگام اورکلاک یا بازیها به سرعت خنک شود.

این کارت گرافیک در مدل مرجع از فرکانس هسته پایه ۱۰۲۰ و فرکانس در حالت بوست ۱۰۸۵ مگاهرتزی بهره می برد اما بایواستار GTX 750 Ti Gaming OC را خود اورکلاک کرده و فرکانس هسته پایه اش به ۱۰۵۹ مگاهرتز و در حالت بوست ۱۱۳۷ مگاهرتزی رسانده است.

البته کارت گرافیک GTX 750 Ti Gaming OC دارای دو پورت dual-link DVI و یک پورت mini-HDMI است. همچنین این کارت از حافظه ۲ گیگابایتی GDDR5 با رابط حافظه ۱۲۸ بیتی برخوردار است.

در پایان شایان ذکر می باشد که بایواستار در قلب GTX 750 Ti Gaming OC یک تراشه ۲۸ نانومتری GM107 با معماری ماکسول و ۶۴۰ هسته کودا قرار داده است. بایواستار تاریخ انتشار وقیمت این کارت گرافیک را اعلام نکرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت بایواستار از کمپانی های موفق سازنده محصولات سخت افزاری از جمله مادربورد و کارت گرافیک است. این کمپانی به تازگی از کارت گرافیکی براساس […]