متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

MSI از نسخه Limited Edition دو کارت گرافیک GeForce GTX 970 و ۹۶۰ رونمایی کرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
160

شرکت تایوانی MSI به مناسبت فروش ۱۰۰ میلیون کارت گرافیک مبتنی بر تراشه گرافیکی انویدیا از نسخه Limited Edition دو کارت گرافیک GeForce GTX 970 و ۹۶۰ خود به رنگ سبز رونمایی کرده است.

هر دوی این کارتها از خنک کننده Twin Frozr V شرکت MSI با فناوری Zero Frozr و طراحی Torx Fan که برنده جایزه بهترین فناوری خنک کننده کارت گرافیک در بازی بوده بهره می برند. این دو کارت همچنین از ظاهری منحصربفرد برای نسخه Limited Edition بودنشان برخوردارند که نظر هر گیمری را به خود جلب می کند. البته هدف MSI از رونمایی دو کارت MSI GTX 960 GAMING 100 ME  و MSI GTX 970 GAMING 100 ME قدردانی از طرفداران برای حمایت چند ساله و فروش ۱۰۰ میلیون کارت گرافیک مبتنی بر تراشه انویدیا  بوده که مفهوم رنگ سبز همان رنگ لوگوی انویدیاست. دو کارت گرافیک مذکور هم اکنون در فروشگاه برای خرید در دسترس هستند.

مفهوم ۱۰۰ Million Edition

همکاری دو شرکت انویدیا و MSI به دهه ۹۰ میلادی بازمی گردد. پیش از آن کارتهای گرافیکی Geforce با همکاری بین انویدیا وRiva TNT تولید می شدند. در طول سالهایی که انویدیا و MSI با یکدیگر همکاری کردند شرکت MSI بهترین فناوری خنک کننده و ظاهری جذاب را برای کارتهای Geforce تدارک دیده است. MSI در نهایت سال ۲۰۰۸ از خنک کننده Twin Frozr رونمایی نمود که خنک کننده Twin Frozr V در حقیقت تکامل یافته این خنک کننده است. باتوجه به گزارشات منتشر شده شرکت MSI یکی از محبوب ترین برنده های کارت گرافیک در بسیاری از مناطق می باشد. فروش ۱۰۰ میلیون کارت گرافیک مبتنی بر تراشه گرافیکی انویدیا نشان از عملکرد فوق العاده MSI در طول چند دهه است.

شما می توانید در ادامه تصاویر هر دو کارت گرافیک را که ظاهری جسورانه و قدرتمند داشته و رنگ دلنشینی دارد مشاهده نمایید و اگر از گیمرهای سرسخت می باشید قطعا با مشاهده تصاویر لذت خواهید برد:

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
بدون دیدگاه
  1. فرشته می‌گوید

    واقعا MSI از نسخه Limited Edition دو کارت گرافیک GeForce GTX 970 و ۹۶۰ رونمایی کرد رو خوب اومدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت تایوانی MSI به مناسبت فروش ۱۰۰ میلیون کارت گرافیک مبتنی بر تراشه گرافیکی انویدیا از نسخه Limited Edition دو کارت گرافیک GeForce GTX 970 […]