گوگل آمار جدیدی از اپلیکیشن مدیریت ایمیل Inbox منتشر کرد؛ ۷۰ درصد کاربران اندرویدی هستند

گوگل آمار جدیدی از اپلیکیشن مدیریت ایمیل Inbox منتشر کرد؛ ۷۰ درصد کاربران اندرویدی هستند
  • 1393/11/12
  • مجتبی
  • 0

همانطور که اطلاع دارید مایکروسافت اخیرا اپلیکیشن مدیریت ایمیل خود یعنی Outlook را برای اندروید و iOS منتشر شده. گوگل نیز در زمینه میدریت ایمیل با اپلیکیشن Inbox رویکرد جدید را برای این کار در نظر گرفته که با استقبال خوبی هم مواجه شده. این سرویس در ابتدا به صورت دعوتنامه ای شروع بکار نمود ولی حالا همه براحتی می توانند از آن استفاده می کنند و دیگر به دعوتنامه برای عضویت احتیاجی نیست. احتمالا هدف گوگل از ارائه این اپلیکیشن فقط رقابت به اپلیکیشن جیمیل خود نبوده و قصد دارد بازار را از Outlook بگیرد.

البته اپلیکیشن Inbox در واقع همان اپلیکیشن جیمیل است که برای مدیریت تمام ایمیل های شما بسیار بهیته شده و نیز رویکرد جدید را برا این عمل در نظر گرفته است. شما می توانید با اپلیکیشن مورد بحث ارتباطات مهم خود را سنجاق نمایید تا هیچگاه فراموشتان نگردد. همچنین یافتن بسیاری از ایمیل ها اکنون آسان تر شده. بعلاوه اپلیکیشن مورد اشاره اطلاعات کاملی را در قالب وظایف زمانبندی شده در اختیار شما قرار می دهد. اگر فرضا در رستورانی جایی رزرو کرده باشید، یک اطلاع رسانی یادآور دریات می کنید که مسیر آن رستوران را نیز به شما نشان خواهد داد. همچنین Inbox به کاربران خود اجازه می دهد بخشی از ایمیل را قبل از باز کردن آن ببینید.

گوگل حالا آماری منتشر نموده که مربوط به اپلیکیشن مورد بحث و نحوره استفده کاربران از آن است که طی این آمار مشخص شده که ۷۰ درصد کاربران سرویس مذکور، اندرویدی هستند و ۲۸ درصد نیز از آیفون استفاده می کنند. ۳۴ درصد باقی مانده هم از رابط کاربری تحت وب بهره می برند. اگر نیاز به ثبت نام در این سرویس دارید و هنوز هم از شما دعوتنامه درخواست می شود، یک ایمیل به inbox@google.com بفرستید تا برایتان دعوتنامه ای ارسال گردد.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *