متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مایکروسافت: تلفن های هوشمند لومیا با پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ در راهند

12345 (بدون نظر)
Loading...
57

مایکروسافت با انتشار دو تلفن هوشمند مقرون به صرفه لومیا ۴۳۵ و ۵۳۲ تعداد تلفن های هوشمند مقرون به صرفه اش را گسترش داد تا با این درصد بیشتری از بازار تلفن های هوشمند را به خود اختصاص دهد.

اما به نظر می رسد این شرکت تنها به فکر تلفن های هوشمند مقرون به صرفه نیست و برنامه خاصی برای تولید تلفن های هوشمند لومیا با سخت افزاری قدرتمند دارد. به تازگی طی یک مصاحبه مطبوعاتی درباره پردازنده جدید کوالکام اسنپدراگون ۸۱۰ گفته شده این پردازنده سریع قرار است به تلفن های هوشمند لومیا مایکروسافت راه پیدا کند. آقای Juha Kokkonen یکی از مدیران مایکروسافت در این مصاحبه به همکاری بلند مدت بین دو شرکت مایکروسافت و کوالکام برای استفاده از پردازنده های این شرکت در ده ها تلفن هوشمند لومیا اشاره نمود.

آقای Juha Kokkonen بیان کرد:

ما مشتاقانه به ادامه این همکاری می پردازیم تا به ارائه بهترین تلفن های هوشمند از سری لومیا که به پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ کوالکام مجهز خواهند شد و به مشتریان قدرت پردازشی بی سابقه ، گرافیکی با عملکرد بالا و ویژگی های بهتر می دهد.

صحبت آقای Juha Kokkonen نشان می دهد مایکروسافت قصد دارد چند تلفن هوشمند از سری لومیا را به پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ مجهز نماید. از جمله تلفن های هوشمندی که احتمال می رود مایکروسافت پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ رو برروی آنها قرار دهد می توان به لومیا ۱۵۲۰ با صفحه نمایش ۶ اینچی و نسخه جدید لومیا ۱۰۲۰ که از یک دوربین ۴۱ مگاپیکسلی بهره می برد اشاره کرد.

گزارشات بسیاری منتشر شد که می گویند پردازنده جدید اسنپدراگون ۸۱۰ با مشکلاتی همراست. شرکت وان پلاس اعلام کرد با پردازنده جدید اسنپدراگون در تلفن های هوشمند جدیدش با مسائلی رو به رو شده و شرکت های دیگری همچون ال جی ، سونی و سامسونگ نیز چنین مشکلی را دارا هستند. گزارشات دیگری انتشاریافته است که خبر از عدم استفاده سامسونگ از پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ در تلفن هوشمند گلکسی اس ۶ می دهند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت با انتشار دو تلفن هوشمند مقرون به صرفه لومیا ۴۳۵ و ۵۳۲ تعداد تلفن های هوشمند مقرون به صرفه اش را گسترش داد تا […]