با اپلیکیشن TileArt از مایکروسافت صفحه خانگی ویندوزفون را سفارشی سازی کنید

با اپلیکیشن TileArt از مایکروسافت صفحه خانگی ویندوزفون را سفارشی سازی کنید
  • 1393/11/15
  • مجتبی
  • 0

در این هفته مایکروسافت یک اپلیکیشن جدید را منتشر نمود که به تمامی کاربران ویندوزفون ۸/۱ اجازه می دهد تا صفحه خانگی و صفحه قفل تلفن هوشمند خود را بخ دلخواه، سفارشی سازی کنند.

این پلیکیشن TileArt نام دارد و توسط Ricc Webb ساخته شده. وی کسی است که به عنوان یک فرد شرور در بخش موبایل مایکروسافت کار می کرد. اپلیکیشن مورد بحث به شما اجازه می دهد تا ظاهر دلخواه خود را با استفاده از تصاویرتان بسازید یا با استفاده از گالری TileArt که در درون این اپلیکیشن قرار دارد، شکل ظاهری مورد نظرتان را بسازید. فایل هایی با پس زمینه شفاف با فرمت PNG هم در اپلیکیشن مورد اشاره پشتیبانی می شوند. در نهایت امکان به اشتراک گذاری آسان طرح های ساخته شده به دوستان نیز در TileArt تعبیه شده.

اپلیکیشن یاد شده به می توانید به صورت رایگان از فروشگاه ویندوزفون دانلود کنید. برای اینکه آغاز بکار این اپلیکیشن به نوعی مشوق کاربران برای استفاده باشد، مایکروسافت اعلام کرده که هر کس می تواند طرح های خلاقانه خود را تا ۲۱ روز آینده با TileArt ساخته و برای این شرکت ارسال کنند تا به ۱۰ اثر برتر هر کدام یک تلفن هوشمند لومیا ۹۳۰ بدهد. علاوه بر لومیا ۹۳۰ چهار برنده دیگر نیز انتخاب خواهند شد که هر کدام یک دستگاه سرفیس پرو ۳ که قیمت آن ۱۵۰۰ دلار است اهدا خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید. برای دانلود این اپلیکیشن از ویندوزفون استور بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

[button color=”red” link=”http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/tileart/89ce0a3b-3647-4ce0-83a8-0cc82109f2e5″ align=”center” target=”_blank” icon=”momizat-icon-windows8″]دانلود از ویندوزفون استور[/button]

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *