اپل در حال آموزش کارکنان برای عرضه‌ی ساعت هوشمند Apple Watch است

اپل در حال آموزش کارکنان برای عرضه‌ی ساعت هوشمند Apple Watch است
  • 1393/11/19
  • مجتبی
  • 3

بر اساس جدیدترین گزارش ها، اپل در حال آموزش کارمدان خود برای عرضه ساعت هوشمند Apple Watch در فروشگاه های این شرکت است که قرار است در ماه آپریل در دسترس مشتریان  قرار گیرد. این شرکت قصد دارد تا روش آموش نگاه نزدیک به محصول یاد شده را به کارمندان انتخابی خود آموزش دهد. این کار به دلیل استراتژی همیشگی اپل در فروش محصولات سطح بالای تکنولوژیک است که در هنگام خرید تمامی سوالات کاربران را پاسخ دهد و مشتری بتواند قبل از خرید از تمام ویژگی های محصول و حتی از جزئی ترین آنها آگاهی یابد.

چندی پیش هم شرکت یاد شده اقدام به افتتاح چندین فروشگاه بزرگ دیگر نمود که بنظر می رسد برای پشتیبانی از حجم بیشتر مشتریان همزمان با عرضه ساعت هوشمند اپل واچ، اقدام به این کار نموده. فروشگاه های مورد بحث به شارژر های MegSafe مجهز شده اند تا دستگاه های موجود را برای مشتریان همیشه در حال آماده بکار نگه دارند.

بخشی که قرار است به فروش ساعت های هوشمند طلایی و گران قیمت اپل بپردازد دارای ساختار وطراحی جدیدی نسبت به فروشگاه های کنونی این شرکت است. ممکن است شما در این فروشگاه ها صفحه نمایش های شیشه ای را با امنیت بیشتر مشاهده کنید. قیمت محصول مورد بحث در مدل پایه ۳۴۹ دلار تعیین شده و دیگر مدل ها به هزاران دلار هم میرسند. اگر به ماه سپتامبر برگردیم، یک تحلیل نشان می داد که حدودا ۱۸ هزار نسخه طلایی و گران قیمت از ساعت هوشمند اپل قرار است با قیمت میانگین ۵۰۰۰ دلار عرضه و بفروش برسند. به همین دلیل است که امکان دارد فروشگاه های مختلفی که با یکدیگر تفاوت دارند را برای ارائه دستگاه مورد بحث از اپل ببینیم.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. این برنامه‌ی آموزشی از اواسط ماه فوریه آغاز میشه و بدین ترتیب از هرکدام از مراکز فروش معتبر اپل، دو نفر به مقر کوپرتینو، کالیفرنیا یا شهر آستین و یا ایالت تگزاز فرستاده می‌شوند تا آموزش های لازم را قبل از رسیدن این ساعت به ویترین فروشگاه ها دیده باشند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *