کارت گوگل Now از فروش ویژه کالا، خبر می دهد

کارت گوگل Now از فروش ویژه کالا، خبر می دهد
  • 1394/2/10
  • علیرضا اصغری
  • 0

فرض کنیم شما یک دوربین جدید را در فروشگاهی دیده و پسندیده اید ولی با قیمت فعلی آن،‌ کمی باید بیشتر از بودجه مورد نظرتان بپردازید. بنابراین فراموشش می کنید و با خود آرزو می کنید که کاش بتوان کمی پول برای خریدش پس انداز کرد و یا به امید اینکه در یک  حراجی و فروش ویژه قیمت آن کمی معقول و مناسب تر گردد،‌ منتظر می شوید.

البته واقعا معلوم نیست که چه زمانی این حراجی برپا می شود ولی حال به لطف قابلیت جدید کارت های گوگل Now، حداقل از زمان برپایی فروش ویژه باخبر خواهید شد.

اخیرا متوجه شده ایم که کارت جدیدی در گوگل Now وجود دارد که می تواند کالایی خاص که در شما در گذشته آنرا جستجو کرده اید به خاطر بسپارد و زمانی که آن کالا در فروش ویژه قرار می گیرد، ‌متوجه شده و به شما خبر دهد. گاهی ممکن است به دلیل اینکه کالایی خیلی برای ما مهم نباشد، فراموش کنیم که آنرا جستجو کرده ایم و به تبع آن خیلی از فروش های ویژه امروز و فردا را از دست بدهیم. ولی حال به لطف این قابلیت جدید خریداران بیشتری می توانند از امتیاز خرید در حراجی ها برخوردار شوند.

حال ممکن است این سوال پیش آید که آیا از این پس قرار است بابت هر کالایی که در گذشته جستجو کرده ایم، گوگل آنرا به ما یادآوری نماید و که در این صورت این مساله  کمی آزار دهنده خواهد بود ولی خوشبختانه این یادآور گوگل فقط وقتی برای شما ظاهر می شود که گوگل بر اساس تعداد دفعاتی که شما آنرا جستجو کرده اید به این نتیجه برسد که آن کالای خاص، واقعا برای شما مهم بوده و بنابراین باید شما را از وجود فروش ویژه آن باخبر کند وگرنه چه دلیلی دارد که گاه و بیگاه مزاحم شما شود.

همچنین احتمالا کلیک کردن شما بر روی لینک های خرید می تواند به گوگل کمک کند که تشخیص دهد کالایی برای شما اهمیت داشته و به آن علاقه مند هستید و در مقابل آن،‌ جستجوی بررسی و نقد کالا ها و یا گشتن برای پیدا کردن کمک های فنی برای محصولاتی که قبلا آنرا خریداری کرده اید، قرار خواهد گرفت.

منبع: [ubergizmo]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *