مایکروسافت: Media Center را از Windows 10 حذف خواهیم کرد

مایکروسافت: Media Center را از Windows 10 حذف خواهیم کرد
  • 1394/2/13
  • علی رضاپور
  • 0

Windows 10 مدت زیادی است که دنیای مجازی را به خود مشغول ساخته است. Windows 10 تغییراتی اساسی در حوزه ی ویندوز انجام داده است. این بار نوبت به Media Center رسیده است. در ادامه با گویا آی تی همراه شوید.

چندی پیش شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده بود که از حذف Windows Media Center  در Windows 10 خبر می داد. طبق آخرین اخبار، یکی از مدیران اجرائی کمپانی مایکروسافت این قضیه را تصدیق کرده است. از این به بعد دیگر Windows Media Center را در Windows 10 نخواهید دید. همان طوری که ذکر شد اخباری از هفته ی گذشته و اوایل این هفته منتشر شده بود که این امر را پیش بینی می کرد.

Windows Media Center در تاریخ ۲۰۰۹ به طوری اساسی بروزرسانی شد. این اپلیکیشن پس از سال ۲۰۰۹ دیگر بروزرسانی نشد. گویی که مایکروسافت از همان چند سال پیش برای این اپ برنامه هایی داشت. شروع Windows 10 با پایانی تلخ برای اپلیکیشنی رخ داد که سال ها ویدئو ، تصاویر و موزیک پخش می کرد. این اپلیکیشن برای تلویزون ها بسیار کاربردی بوده است. البته امروزه رقبای قدر تری نسبت به آن در بازار وجود دارند که از جمله مهم ترین آن را می توان به XBOX اشاره کرد. به احتمال زیاد، مایکروسافت در صدد توسعه ی اپلیکیشنی هوشمند تر برای رقابت با محصولات دیگر می باشد.

۰۶-media-center

در کنفرانس رونمایی از Windows 8 ، یکی از مدیران این کمپانی خاطر نشان کرد که امروزه  اپلیکیشن Windows Media Center طرفداران و کاربران بسیار کمی دارد. اگر در نسخه ی preview (پیش نمایش) windows 10 شما این اپلیکیشن وجود دارد در هنگام ارتقاء (Upgrade) گزینه ای پیش روی شما نمایش داده می شود که از شما می خواهد Media Center را حذف کنید. اگر این کار را نکنید هرگز قادر به ارتقاء کامل ویندوز خود نخواهید بود.

آیا هنوز هم شما طرفدار Media Center هستید یا خیر؟ آیا هنوز مایل به استفاده از آن هستید یا خیر؟ ما را از نظرات خود محروم نکنید.

[منبع: Tech Radar]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *