iPad پرو ۱۳ اینچی با قلم استایلوس، NFC و USB-C

iPad پرو ۱۳ اینچی با قلم استایلوس، NFC و USB-C
  • 1394/2/14
  • مهدي ده نبي
  • 0

گزارش جدیدی از Apple Insider ، حکایت از این دارد که iPad Pro ، محصول جدید اپل دارای صفحه نمایش ۱۳ اینچی، قلم استایلوس، قابلیت فورس تاچ، NFC و همچنین پورت USB-C می باشد.

شخصی که این اخبار را فاش کرده است، یکی از افراد نزدیک به کمپانی اپل است و از اخبار آینده این کمپانی، باخبر است.

این منبع در اظهارات خود، عنوان کرده است که آیپد پرو دارای فناوری NFC است که به کاربر اجازه می دهد پرداخت های خود را توسط سرویس Apple Pay انحام دهد.

همچنین محصول جدید اپل، دارای قابلیت همگام سازی با قلم های استایلوس خواهد بود. به این ترتیب، کاربران می توانند کارهای زیادی با آیپد خود انجام دهند.

۱۲_۹_ipad_ipads_dark-800x450

صفحه نمایش آن نیز طبق شایعات، دارای قابلیت فورس تاچ ( Force Touch ) خواهد بود. این قابلیت که با رونمایی از اپل واچ معرفی شد، به کاربر این اجازه را می دهد تا با فشار بیشتر بر روی صفحه نمایش، گسچرهای خاصی را برای آن تعریف نماید.

Apple Insider در گزارش خود آورده است که آیپدر پرو دارای پورت USB-C نیز خواهد بود. همانطور که مستحضر هستید، این پورت همزمان با رونمایی از سری جدید مکبوک های اپل، به دنیای تکنولوژی معرفی شد. در حال حاضر، مشخص نیست که USB-C جایگزین پورت Lightning خواهد بود، یا به عنوان پورت دوم به این دستگاه اضافه می شود. طبق عکس های درز کرده از قاب آیپد پرو، به احتمال زیاد این دو پروت به صورت همزمان در این دستگاه موجود خواهد بود. به عنوان مثال پورت Lightning در حالت عمودی در زیر بدنه و پورت USB-C ، در حالت افقی در زیر بدنه قرار خواهد گرفت.

در نهایت، اپل باید یک پردازنده قوی برای این محصول خود در نظر بگیرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقاتی در انتظار محصول جدید اپل خواهد بود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *