متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپلیکیشن مرتبط با حضرت خدیجه (س) به نام بانوی ایثار

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

به گزارش گویا آی تی; قرار است امروز سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه به مناسبت اینکه در آستانه عید سعید مبعث قرار داریم اپلیکیشن فضائل اخلاقی حضرت خدیجه (س)  به نام بانوی ایثار که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است در فرهنگسرای فناوری اطلاعات رونمایی شود.

این اپلیکیشن شامل سخنرانی، ویدئو، متون، عکس، اشعار شعرای مشهور در مدح حضرت و سایر مطالب مفید است که گالری آن، تصاویر زیبایی از تابلوهای خطاطی، تصاویر همراه با شعر و اسم مربوط به حضرت خدیجه (س) را در بردارد و فایل شنیداری این اپلیکیشن در برگیرنده ی سخنرانی بزرگان دینی و فقهی در مورد کرامت ها و فضیلت های حضرت خدیجه (س) است. علاوه بر اینها، فایل های ویدیویی با همین محتوا در اپلیکیشن بانوی ایثار وجود دارد.

IMG_20150512_150638

از ویژگی های منحصر به فرد این اپلیکیشن، مجهز بودن به کنترل پنل مدیریتی برای کنترل تمامی قسمت های نرم افزار، دارا بودن تم های مختلف و زیبا و قابلیت افزودن تم، تغییر رنگ، تغییر حالت فونت متون، سازگاری با تمامی سیستم های اندروید، قابلیت به روز رسانی، نمایش احادیث و آیات قرآن در مناسبت های مختلف به صورت خودکار است.

[منبع:Mehrnews]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی; قرار است امروز سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه به مناسبت اینکه در آستانه عید سعید مبعث قرار داریم اپلیکیشن فضائل اخلاقی حضرت خدیجه (س) به نام بانوی ایثار که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است در فرهنگسرای فناوری اطلاعات رونمایی شود.